Přejít k obsahu
2N

Dveřní komunikace pro školy

Každá škola se kromě předávání vědomostí našim dětem musí snažit i o to, aby v ní byly děti v bezpečí. A právě pro tyto případy nabízí 2N dveřní interkomy, které nejen zabezpečí vstup do školy, ale umožní i komunikaci se všemi návštěvníky.

  • Výborná srozumitelnost i v hlučném prostředí
  • Kontrola vstupu do budovy
  • Širokoúhlá barevná HD kamera s propojením do CCTV
Chci vědět více
Dveřní komunikace pro školy
Chci vědět více

Bezpečnostní IP interkomy během vyučování nepustí do školy žádnou neoprávněnou osobu. A to ani rodiče. Každý host musí napřed zazvonit na školní recepci, kde jej oprávněný zaměstnanec školy vidí na svém monitoru. Prostřednictvím videotelefonu ověří jeho totožnost, a až pak mu umožní nebo odepře vstup dovnitř.

Díky HD kameře integrované v interkomu a propojené se školním kamerovým systémem je každý návštěvník nahráván. Navíc je fotka jeho obličeje zaslána i přímo do e-mailu odpovědné osoby. Učitelé a personál rovněž ocení integrovanou čtečku karet. Ta je nejen vpustí do školy, ale zároveň zaznamená i jejich příchod a odchod pro docházkový systém.

Úspěšné projekty našich zákazníků
Školní budovu v Praze chrání inteligentní přístupový systém 2N
Školní budovu v Praze-Troji využívají tři instituce – základní škola, gymnázium a úřad městské části. Budova byla chráněna starým přístupovým systémem, který však začal dosluhovat. Bylo tedy zapotřebí udělat změnu. Prvním požadavkem bylo, aby si každý ze tří subjektů, které budovu využívají, mohl řešit přístupy samostatně a zároveň vytvořit jednotlivé zóny a omezení přístupů v závislosti na denní době.

„Přístupový systém 2N zajišťuje kvalitní ochranu naší školy, přitom se snadno používá a jeho administrace je jednoduchá. Výrazným přínosem jsou nové video interkomy a také registrace s pomocí RFID karet, kterou má každý student či návštěvník v peněžence.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
2N® IP Vario pro PBS
Prague British School (PBS) je dobře zavedená a plně akreditovaná britská škola, kterou navštěvuje téměř 900 studentů a která zaměstnává 200 pracovníků. Absence centralizovaného komunikačního systému a špatné využití stávající infrastruktury vedly k nedostatečné produktivitě. PBS vyžadovala systém, který by zdokonalil komunikaci v rámci školního prostředí a zvýšil bezpečnost studentů ve škole.

„Jsem maximálně spokojen s kvalitou služeb, kvalitou produktu a s výhodami, které produkt přinesl naší organizaci. Díky dynamické reakci na potřeby zákazníků jsme získali bezpečnostní a komunikační řešení, které nám umožňuje realizovat snahu o racionalizaci komunikace a bezpečnosti dětí.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
2N chrání veřejné školy ve Virginii
Veřejné školy v okrsku Frederick (Frederick County Public Schools - FCPS) hledaly takové řešení, které by jejich zaměstnancům zajistilo možnost kontrolovat návštěvníky před vstupem do školní budovy za pomocí kamer a dveřních interkomů, které budou integrované s existujícím telefonním systémem škol. Dalším požadavkem bylo vybavit budovy systémem elektronických čteček pro přístup konkrétního zaměstnance bez nutnosti použití klíčů. Většina školních budov je vybavena vestibuly, které oddělují vnější vchod od kancelářského zázemí, ale ani interiérové, ani exteriérové dveře nebyly dosud zabezpečeny.

„Posílení zabezpečení škol pomocí 2N® IP Force přináší větší klid pro rodiče i naše zaměstnance.“
Dellea Underwood
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení ve školní budově.

2N® IP Force zajišťuje bezpečnost dětí v USA

Zjistěte, proč školy v Hudson Falls, v americkém státě New York, přehodnotily svou bezpečnost a instalovaly u hlavních dveří interkom 2N® IP Force s kamerou.
Přehrát video