Přejít k obsahu
2N

Video komunikace s hlasitým příposlechem

Ve všech obytných komplexech a rodinných domech chtějí obyvatelé vidět a slyšet, kdo a za jakým účelem jim zvoní u dveří. Nikdo nechce sjíždět 20 pater výtahem či jít až ke vchodu kvůli každému zazvonění. Perfektním řešením je video interkom s hands-free odpovídací jednotkou.

  • Luxusní displej s pravým sklem
  • Příjem hovoru od dveří
  • Propojení s kamerovým systémem
Chci vědět více
Video komunikace s hlasitým příposlechem
Chci vědět více
Ukázat popis

Využijte komunikátor 2N® Indoor Touch, který jednoduše propojíte s 2N IP interkomy či IP kamerami. Umožní vám přijmout videohovor od vchodu, a to bez nutnosti zvedat jakékoliv sluchátko. Návštěvě jednoduše otevřete dveře na dálku a vysvětlíte jí, kde vás najde. Doručovatele zase můžete požádat, aby nechal balíček na recepci nebo u garáže.

Navíc si video z komunikátoru snadno zobrazíte, kdykoli budete potřebovat. Díky tomu se můžete podívat, jestli jsou např. vaše děti stále na zahradě a hrají si. Na displeji 2N® Indoor Touch si rovněž prohlédnete zmeškané hovory včetně fotky volajícího nebo si na noc nastavíte režim „Nerušit“.

Výhodou je, že si vše jednoduše nastavíte na skleněném dotykovém panelu, který je odolný vůči nárazům. Díky HD kvalitě audia vždy uslyšíte křišťálově čistý zvuk a díky potlačení ozvěny budete mít pocit, že s volaným stojíte naproti sobě.

V elegantní černé nebo bílé barvě zapadne tento multifunkční komunikátor do každého interiéru. Navíc je připraven i pro instalace dalších součástí domácí automatizace. Po dohodě s dodavatelem inteligentních domácností můžete zprovoznit ovládání žaluzií, klimatizace, světel, podlahového vytápění a zabezpečovacího systému.

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení v rezidenční budově.