Přejít k obsahu
2N

Komunikační řešení pro parkoviště

Chcete se vyhnout frontám na parkovištích, vznikajících často tak, že se lidé nemohou z jakéhokoliv důvodu dostat na nebo z parkoviště? Díky 2N komunikačnímu řešení pro parkoviště mohou návštěvníci snadno komunikovat s dispečinkem a to od závor či platebního automatu. Získáte konkurenční výhodu a svým zákazníkům poskytnete možnost požádat o radu pouhým stisknutím tlačítka.

  • Snadné napojení na běžná řešení
  • Rychlá instalace
  • Využití stávající infrastruktury
Chci vědět více
Komunikační řešení pro parkoviště
Chci vědět více

Díky 2N teď snadno rozšíříte své zařízení nejen o audio komunikaci, ale i o spolehlivý video dohled a monitoring. Po zabudování 2N® IP Audio Kit nebo 2N® IP Video Kit do svých systémů získáte profesionální komunikační řešení pro parkoviště. A to vše bez dodatečných investic do vývoje vlastního řešení.

Rozměrově kompaktní moduly disponují řadou rozhraní pro snadné připojení mikrofonu, reproduktoru, tlačítek, klávesnice či dvou analogových kamer. Samozřejmostí jsou univerzální vstupy a výstupy například pro ovládání světel nebo závor. 2N komunikační řešení pro parkoviště navíc disponuje i profesionální ochranou na vstupech i výstupech.

2N OEM interkomy jsou přizpůsobeny pro upevnění na standardní DIN lištu. Proto je jejich montáž nesmírně rychlá a jednoduchá a nezabere víc než 5 minut vašeho času. Mikrofon i reproduktor jsou dodávané na speciální samolepce. Stačí je tedy pouze přilepit a zapojit kabel. Další výhodou je IP technologie, díky které využijete stávající infrastrukturu a snížíte náklady na instalaci.

Úspěšné projekty našich zákazníků
2N® IP Audio Kit pro parkovací systém Green Center
Společnost GREEN Center se specializuje na integrovaná řešení parkování s využitím systému navádění. Jako interkomunikační zařízení ve svých parkovacích automatech využívá OEM interkom 2N® IP Audio Kit, který jim svou kvalitou a SW výbavou přinesl jednoduché VoIP zařízení pro instalaci do výrobků GREEN Center.

„Naše stávající technologie výrazně zastarala a potřebovali jsme do našich parkovacích systémů spolehlivé IP zařízení od někoho kdo má zkušenosti s podobným řešením. 2N nabídlo řešení 2N® IP Audio Kit,který splňuje naše požadavky a byli jsme příjemně překvapeni kvalitou a SW výbavou takto zjednodušeného VoIP řešení.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
Oceňovaný komplex pro seniory
Komplex pro seniory Bournville Gardens nabízí jak alternativní, tak tradiční péči o osoby nad 55 let. Ve 212 bytových jednotkách, včetně 80 lůžek domácího a zdravotnického centra, našlo ubytování 300 seniorů. Vzhledem k počtu rezidentů, zaměstnanců centra a návštěvníků byl plně integrovaný přístupový systém nutností. Společnost Total Integrated Solutions ve spolupráci s naším partnerem CIE proto společně připravili a nainstalovali uživatelsky velmi příjemné řešení.

„Přestože jsou 2N produkty zástupci nejmodernější technologie, jsou uživatelsky přívětivé i pro starší lidi. Právě to z nich udělalo jasnou volbu pro komplex pro seniory Bournville Gardens.“
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení na parkovišti.