Přejít k obsahu
2N

Dveřní přístupový systém pro rezidenční trh

V dnešní době chce být každý doma v co největším bezpečí. Pro tento účel můžete využít dveřní přístupový systém od 2N. Budete mít přehled o všech návštěvách i nezvaných hostech a snadno zabráníte přístupu neoprávněných osob.

  • Zabezpečený vstup
  • Přístupový systém integrovaný v interkomu
  • Přístup pomocí karet, PINu i mobilního telefonu
Chci vědět více
Dveřní přístupový systém pro rezidenční trh
Chci vědět více

Dveře do domu či bytového komplexu si otevřete pomocí číselného kódu (PINu) na klávesnici nebo přiložením RFID přístupové karty. Navíc můžete použít i mobilní telefon s Bluetooth nebo NFC technologií. Pro tento účel vám perfektně poslouží naše aplikace 2N® Mobile Key, která promění váš telefon v přístupovou kartu a umožní vám přístup domů.

2N interkomy rovněž disponují kamerou s HD rozlišením a nočním viděním. Nabízí jednoduchou integraci s kamerovým systémem, zaslání fotky návštěvníka přímo do e-mailu či ochranu proti zneužití zámku. Jako bonus přináší i možnost volání na vnitřní dotykovou jednotku 2N® Indoor Touch 2.0, mobilní zařízení nebo tablet. Díky aplikaci 2N® Mobile Video hovor jednoduše zvednete i na zahradě, na pracovní schůzce v kanceláři nebo dokonce i v zahraničí.

Vyberte si z široké nabídky našich IP interkomů či přístupových jednotek. Disponují všemi výhodami plynoucími z IP technologie, která mimo jiné výrazně zkracuje čas instalace. Vše totiž snadno zprovozní i lidé bez zkušeností s instalací přístupových systémů. Výhodou je taktéž jednoduché a intuitivní ovládání všech jednotek pomocí aplikace 2N® Access Commander.

Úspěšné projekty našich zákazníků
Luxusní rezidenční areál pod ochranou 2N
Nedaleko za Prahou byl zbudován luxusní komplex pěti osobitých bytových domů navržených jednou z předních českých architektek. Nedílnou součástí luxusu je také bezpečí rezidentů a zabezpečení jejich majetku. Požadavkem proto byla integrace přístupového systému s Home Automation systémy a možností případné další integrace se systémy třetích stran.

„2N produkty jsou pro svoji konfigurační rozmanitost nedílnou součástí našich „FlowBox“ projektů a instalací. Zejména doceňujeme široké možnosti aplikačního rozhraní, které nám umožňuje provázat prvky přístupu s ostatními technologiemi budov. Výsledkem je přívětivé a intuitivní uživatelské prostředí.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
Citlivá retrofit instalace v historické budově
Když byl náš obchodní partner, italská společnost Due Esse - Domoiot, požádán o instalaci moderních přístupových technologií do elegantní, 118 let staré budovy v centru Milána, cíle byly jasné - zlepšit zabezpečení přístupu, úplně odstranit používání klíču, dát recepční do rukou větší kontrolu, zachovat historický ráz budovy.

„Když jsme si volili přístupový systém, chtěli jsme řešení, které zvýší bezpečnost budovy. Krom toho jsme také chtěli systém s jednoduchou správou a pěkným vzhledem tak, aby odpovídal charakteru této historické budovy. Zásadní pro nás bylo také to, aby se jednalo o nákladové efektivní řešení. Interkomy 2N® IP Verso a odpovídací jednotky 2N® Indoor Compact všechny tyto požadavky splnily.“
Stefano Albanesi
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
Přístupový systém od 2N pro luxusní apartmány
Bývalá nemocnice na okraji Londýna byla přestavěna na 24 luxusních apartmánů. Bydlení bylo určeno náročnější klientele s nároky na luxusní vybavení a nejnovější technologie. Mezi základními požadavky proto byla i integrace s Home Automation systémem od Control4 nebo možnost zdvihnout hovor od dveří v nepřítomnosti. Jasnou volbou díky tomu byly produkty od 2N, které dodal náš místní partner CIE a nainstalovala firma Imaginise.

„Rozhodně bych doporučil systém od 2N oproti konkurenčním – osvědčila se jeho škálovatelnost, rozhraní i uživatelsky příjemné aplikace, které jsou dnes pro lidi samozřejmostí. Jde skutečně o technologii 21. století.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
Dveřní komunikátor zvyšuje bezpečnost systému domácí automatizace
Elsat patří v Srbsku mezi přední společnosti zabývající se vývojem systémů pro inteligentní domácnosti. Její systém se nazývá tenLogic a v dané lokalitě je velmi známý. Začlenění interkomu 2N® IP Vario do systému tenLogic dává jeho uživateli možnost pohodlné komunikace s návštěvníky přes SIP videotelefon a možnost dálkového otevírání dveří. Jakmile je interkom v systému nainstalován, uživatel může v domě komunikovat nejen přes televizor, ale i přes PC nebo tablet.

„Jednou z požadovaných vlastností byla vyšší bezpečnost a v té chvíli byl zapotřebí interkom 2N® IP Vario. Největší výhoda, kterou náš klient nyní může díky interkomu nabídnout, spočívá v tom, že inteligentní domácnosti vybavené systémem tenLogic nyní umožňují video-komunikaci se všemi návštěvníky.“
Julija Firsova-Milovanović
Stáhnout příběh