Přejít k obsahu
2N

Odpovídací jednotky do každého interiéru

Každá rodina z hlediska bezpečnosti uvítá, když se může podívat, kdo a proč jim zvoní u dveří. Luxusní odpovídací jednotky od 2N vám to prozradí hned. Prohoďte s venku stojící návštěvou pár slov, nebo se podívejte na náhled z kamery interkomu, než jim z pohodlí domova otevřete dveře. V případě, že vás návštěva nezastihne, zanechá vám vzkaz, který je doplněn i o video záznam z 2N IP interkomu.

  • Náhled z kamery interkomu před vyzvednutím hovoru
  • Komunikace s návštěvou a otevření dveří
  • Video zpráva při zmeškaném hovoru
Chci vědět více
Odpovídací jednotky do každého interiéru
Chci vědět více

Součást řešení dveřní komunikace
Odpovídací jednotka 2N® Indoor Touch 2.0 se 7” displejem, která umožňuje náhled videa, a základní odpovídací jednotka 2N® Indoor Talk tvoří společně s 2N IP interkomy ucelené řešení pro dveřní komunikaci. Jakmile u vchodových dveří zazvoní návštěva, hovor jediným dotykem přijmete ve svém obývacím pokoji či kuchyni a stejně jednoduše jí můžete i otevřít dveře.

Široké spektrum využití
Stylová odpovídací jednotka 2N® Indoor Touch 2.0 nabízí uživateli náhled na video z interkomu ještě dříve, než je hovor vyzvednut. Zároveň funguje jako audio-video záznamník pro případy, že zrovna nejste doma. Návštěvník má možnost vám po zaznění tónu zanechat vzkaz doplněný o videozáznam. Zajisté oceníte i režim „Nerušit“, který zajistí, že vás během noci nebude nikdo rušit. 2N® Indoor Touch 2.0 je navíc ideální volbou pro vaše chytré bydlení. Snadno přes něj můžete ovládat žaluzie, klimatizaci, světla, podlahové vytápění či zabezpečovací systém.

Luxusní vzhled a vysoce kvalitní materiály
Odpovídací jednotky od 2N jsou nejen praktickým, ale zároveň estetickým doplňkem do vašeho bytu. Nabízeny jsou v elegantní černé a bílé barvě. Důraz je však vždy kladen na výběr těch nejkvalitnějších komponent. Jednotky jsou chráněny vysoce odolným, pečlivě opracovaným sklem a využívají těch nejkvalitnějších audio komponent pro dosažení čistého zvuku bez jakýchkoliv ozvěn.