Naši dodavatelé

Naši dodavatelé nám pomáhají vyrábět špičkové produkty tím, že nám dodávají nezbytné materiály a součástky, a to v nejvyšší možné kvalitě.

ZKTeco Europe S.R.L.

ZKTeco je světovou jedničkou ve vývoji a výrobě produktů z oblasti Hybrid-Biometric Verification technologie s největším množstvím patentů v oboru. Jejích 1500 zaměstnanců z celého světa se již déle než 25 let aktivně podílí na dosahování vynikajících výsledků na trhu.

www.zkteco.eu

Texas Instruments Inc.

Texas Instruments Inc. (TI) je americká technologická společnost, která navrhuje a vyrábí polovodiče, které prodává firmám navrhujícím a vyrábějícím elektroniku po celém světě. Firma sídlí v Dalasu, v Texasu, ve Spojených státech amerických. Podle objemu prodeje patří TI mezi 10 největších světových firem vyrábějících polovodiče. Texas Instruments se zabývá především vývojem analogových čipů a embedded procesorů, což tvoří více než 85 % jejich příjmů. TI také vyrábí TI technologie pro digitální zpracování světla (DLP) a technologické produkty pro oblast vzdělávání, jako jsou kalkulačky, mikroovladače a vícejádrové procesory.

www.ti.com

NXP® Semiconductors N.V.

NXP® Semiconductors N.V. vytváří zabezpečená připojení a infrastruktury pro chytřejší svět a moderní vyspělá řešení, která život usnadňují, zlepšují a činí jej bezpečnějším. Jakožto světový lídr v oblasti řešení bezpečného připojení pro embedded aplikace razí NXP inovace v oblastech zabezpečeného připojení vozidel, end-to-end zabezpečení a soukromí, a na trzích nabízejících chytrá propojení.

www.nxp.com

STMicroelectronics

STMicroelectronics je světovým lídrem v oblasti polovodičů a nabízí bohaté portfolio produktů. ST slouží zákazníkům napříč širokým spektrem elektronických aplikací s inovativními řešeními polovodičů pro inteligentní řízení a internet věcí. Společně se zákazníky pracuje ST na vývoji chytrého řízení vozidel a chytrého provozu továren, měst a domů, ale také na další generaci mobilních zařízení a zařízení pro internet věcí.

www.st.com/

ON Semiconductor

ON Semiconductor přináší energeticky efektivní inovace, čímž dává zákazníkům možnost snížit celkovou spotřebu energie. Společnost je předním dodavatelem polovodičových řešení na trhu. Nabízí komplexní portfolio energeticky efektivního řízení spotřeby. ON Semiconductor má spolehlivý dodavatelský řetězec světové úrovně, kvalitní program, klade velký důraz na dodržování předpisů a na etický program. Má síť výrobních zařízení, prodejních kanceláří a projekčních center na klíčových trzích po Severní Americe, Evropě a Asijsko-tichomořské oblasti.

http://www.onsemi.com

Silicon Labs, Inc.

Silicon Labs je lídrem v oblasti energeticky úsporných řešení pro chytřejší a propojenější svět. Již 20 let vyrábí křemík, software a nástroje, které umožňují předním světovým inženýrům vyvíjet produkty, které mění průmyslová odvětví a zlepšují život.

http://www.silabs.com

Audinate

Společnosti Audinate se díky Dante technologii povedlo v několika málo letech navždy změnit tvář profesionálního audia - od instalovaných systémů přes živá ozvučení až ke studiovým nahrávkám a ještě dál. Společnost byla založena v australském Sydney, kde malý tým inženýrů navrhoval nové technologie pro výzkumné laboratoře Motoroly. Motorola ukončila činnost v roce 2003, ale několik členů týmu zůstalo pohromadě a zajistilo si podporu od NICTA, což je státní výzkumný ústav, jehož cílem je vytvářet podhoubí pro inovativní technologie, které prospívají průmyslovému růstu v Austrálii.

www.audinate.com

Sigma designs

Sigma Designs je předním poskytovatelem řešení system-on-chip (SoC), které slouží ke konvergenci inteligentních domů prostřednictvím set top boxů, chytrých televizí, propojení médií a zařízení pro internet věcí. Produkty Sigma Designs se prodávají po celém světě přes přímé prodejce a distributory. Společnost sídlí v kalifornském městě Fremont, prodejní kanceláře má ale také v Číně, Dánsku, Hongkongu, Izraeli, Japonsku, Singapuru a Tchaj-wanu.

www.sigmadesigns.com

SOS electronic s.r.o.

SOS electronic je jedním z největších nezávislých distributorů elektronických součástek v Evropě. Zabývá se velkoobchodní distribucí elektronických součástek pro průmyslovou výrobu a pomáhá zavádět nové součástky do zákaznických aplikací a zefektivňovat a zkvalitňovat elektronická zařízení. Dodává široké spektrum polovodičových, pasivních, optoelektronických a elektromechanických součástek sofistikovaných funkčních celků jako např. komunikační moduly, inteligentní displeje apod., jakož i nástrojů, měřící a pájecí techniky. V nabídce produktů SOS electronic najdete více než 200 000 typů elektronických součástek, z nichž více než 15 000 jsou skladem k okamžitému odběru.

www.soselectronic.cz

SECTRON s.r.o.

SECTRON s.r.o. je distribuční a výrobní firmou na trhu bezdrátových průmyslových M2M technologií GSM/GPRS/EDGE, UMTS/HSDPA, GPS, Bluetooth, WLAN a kompletního hardwarového příslušenství. Také je autorizovaný distributor aktivních elektronických komponent renomovaných značek Siemens (Cinterion), Leadtek, Ezurio a nabízí široké spektrum pasivních komponent včetně vlastní výroby vysokofrekvenční příslušenství (anténní redukce a antény).

www.sectron.cz

JEPAZ Elektronika spol. s r.o.

JEPAZ Elektronika vyvíjí a vyrábí zařízení z oboru telekomunikační a automatizační techniky, a to jak pro průmyslové užití, tak pro koncové odběratele. V minulosti se v západní Evropě úspěšně prosadila jako výrobce modemů, routerů a faxových zařízení, které vyvinula a produkovala ve velkém množství přednostně pro export. V současné době se kromě vlastních produktů zčásti orientuje i na zakázkový vývoj a produkci pro tuzemské zákazníky.

www.jepaz.cz

Omnitron s.r.o.

Firma Omnitron s.r.o. je ryze česká obchodně-výrobní firma specializující se na dodávky baterií, akumulátorů, zdrojů a čidel. Kromě toho je výrobcem bateriových a akumulátorových sestav včetně návrhu a konzultací s vývojáři. Omnitron dodává společnosti 2N akumulátorové sestavy BT 10xNIMH B. Cílem Omnitronu je být zákazníkovi spolehlivým a férovým partnerem.

www.omnitron.cz

Wendell electronics, a.s.

Šedesátiletá tradice města elektroniky ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, pokrokovým řízením kvality a důrazem na přesnost, flexibilitu a individuální řešení potřeb zákazníků z celého světa. To je recept na úspěch společnosti Wendell electronics, a.s.

www.wendell.cz

Telit Wireless Solutions

Telit Wireless Solutions je globální hráč v oblasti komunikace Machine-to-Machine (M2M), který prostřednictvím své obchodní jednotky m2mAIR poskytuje služby s přidanou hodnotou v oblasti M2M, včetně konektivity a hardwaru. S více než 12 let působnosti výhradně v M2M businessu společnost neustále vylepšuje své technologie pomocí šesti výzkumných a vývojových center po celém světě a prodává produkty a služby ve více než 80 zemích. Díky škálovatelným produktům je Telit schopen omezit náklady na vývoj, ochránit investice do designu a snížit riziko.

www.telit.com

RATHGEBER, k.s.

Firma RATHGEBER, k.s. již 20 let patří mezi přední evropské výrobce etiket & štítků pro průmysl a marketing se sídlem společnosti a výrobou na Vysočině, v Bystřici nad Pernštejnem. Naše firma vyrábí technické i designové etikety pro různé průmyslové obory – automobilový, nábytkářský, výrobci oken, vrat, kotlů, zdravotnictví, ale i pro zpracovatelský průmysl, výrobce automatizační a regulační techniky, měřících zařízení, …

www.rathgeber.cz

ELO+ spol. s r.o.

Společnost ELO+ spol. s r.o. je jedním ze zavedených výrobců elektroniky na zakázku v České republice. Specializuje se na kvalitní a rychlé osazení malých až středně velkých sérií DPS pro nejrůznější oblasti průmyslu jako telekomunikace, automatizace, doprava, zdravotnictví a energetika. Společnost pronikla do povědomí zákazníků také vlastním vývojem a výrobou komunikačních adaptérů pro automatizaci a systémy zabezpečení.

www.elo.cz