Přejít k obsahu
Rezidence, školy, domov důchodců i kasino. Inspirujte se našimi realizovanými projekty.
Ukázat úspěšné projekty
2N

Přístupový systém

Naše unikátní IP řešení kontroly přístupu jsme navrhli tak, abyste z něj profitovali vy. Nemarníte čas, šetříte peníze a nemáte starosti se správou.

Uvažujte o přístupovém systému moderně

Bezpečný, flexibilní a snadno instalovatelný. Takový je přístupový systém 2N. Nezatěžujte se výběrem kontrolérů, zapomeňte na extra kabeláž i časově náročné propojování zařízení mezi sebou. Postavte celou instalaci výhradně na IP technologii. Jediné, co si budete muset vybrat, je vhodná přístupová technologie: mobilní telefon, RFID karta, otisk prstu nebo PIN kód.

Proč si vybrat náš přístupový systém?

Rychlá a levná instalace

Každá čtečka v sobě má veškerou inteligenci. Stačí ji jen připojit UTP kabelem do sítě – pro komunikaci i napájení. Nepotřebujete žádný kontrolér a ušetříte i za kabely, které k němu vedou.

Opravdu bezpečný systém

Žádné prázdné řeči. Šifrovaná komunikace, dvojitá autentizace, 802.1x, anti-passback, ochranné spínače, bezpečnostní relé.

Kombinujte metody přístupu

Vyberte si klasickou technologii RFID, klávesnici, čtečku otisku prstů nebo progresivní Bluetooth. A klidně kombinujte různé metody v jedné instalaci.

Přenechte správu zákazníkovi

Máme vlastní software ke správě celého přístupového systému. Stačí krátké školení a přidat uživatele, vydat návštěvnickou kartu a upravit přístupová práva zvládne váš zákazník sám.

Kdykoliv systém rozšiřte

O jednu čtečku i o 20 jednotek v novém křídle budovy. Nové prostory zahrnete do stávajících přístupových pravidel na pár kliknutí.

Integrujte s jinými systémy

Celý systém je postaven na otevřených protokolech a otevřeném API. Neexistuje snadnější možnost, jak přístupový systém propojit s VMS, IP telefonií, nebo se systémem správy budovy.

Dveřní komunikace součástí kontroly přístupu

Nemějte u dveří interkom jedné značky a čtečku jiné. Naše interkomy v sobě kombinují audiovizuální komunikaci s přístupovým systémem. Vypadá to lépe a je to jednodušší na správu.

Zabezpečte i výtahy

Kompletní přístupový systém omezuje i přístup do jednotlivých pater budovy. Použijte naši čtečku do kabiny výtahu a IP relé pro kontrolu přístupu až do 64 pater.

Kam se náš systém hodí?

Řešení, se kterým zabezpečíte přístup do kanceláří, zasedacích místností, vchod do budovy, vjezd na parkoviště a přístup do jednotlivých pater z výtahu. Nabízíme ucelené řešení kontroly přístupu.

Z čeho se řešení skládá?

Mozkem celého řešení je software 2N® Access Commander. Slouží k hromadné správě zařízení, jejich online monitorování, nastavování přístupových pravidel, logování veškerých událostí pro účely auditu a přináší i další funkce. V přehledném webovém rozhraní se snadno zorientujete vy i vaši zákazníci. Hlavním prvkem řešení jsou chytré čtečky 2N Access Unit. Ty zajišťují autorizovaný přístup do vybraných prostor v budově.

Nedílnou součástí našeho řešení jsou i IP interkomy. Ty k zajištění přístupu ještě přidávají obousměrnou komunikaci. Hodí se tak na vchodové dveře do budovy, vjezdy do garáží nebo vstupy na jednotlivá patra v budově. Posledním dílem do celkového řešení je reléový IP modul zajišťující kontrolu přístupů do jednotlivých pater z výtahu. V kombinaci s 2N Access Unit v kabině výtahu povolí přístup uživatelům pouze do vybraných pater v budově.

Jak systém funguje?

Všechny komponenty přístupového řešení 2N jsou založeny na IP technologii. Stačí mít síťový kabel u dveří, které chcete zabezpečit. A to v dnešní době chytrých budov není problém. Takové síťové kabely využívají i kamerové a bezpečnostní systémy. Tím se snižují náklady spojené s instalací.

Všechny naše čtečky a IP interkomy jen připojte do IP sítě. Jediný kabel slouží ke komunikace i k napájení přes PoE. Přímo k zařízení zapojte zámek, dveřní kontakt nebo odchodové tlačítko. Pak vše pohodlně nakonfigurujte přes software 2N® Access Commander. Pro menší instalace nabízíme tento SW předinstalovaný na malém PC. Pro větší instalace máme aplikaci pro virtuální servery. Podívejte se na schématu, jak jednoduché to je.

Unikátní vlastnosti přístupového systému 2N

  • Čtečka a kontrolér v jednom
  • Šifrovaný přenos dat
  • Chytrý telefon místo karty
  • Otevřené pro integrace
  • Online monitoring a správa
  • Výtahy součástí řešení
  • Čtečka a interkom ve stejném designu

Pořád nevíte, jak s naším přístupovým systémem začít?

Kontaktujte naše obchodníky.

1
2
Prosím, přečtěte si Oznámení o ochraně osobních údajů.