Přejít k obsahu
2N

Dveřní video komunikace pro rezidenční trh

Vítejte své návštěvy na úrovni. Vyberte si stylový dveřní interkom od 2N. Oceníte nejen zvýšenou bezpečnost vašich blízkých, ale i moderní design, revoluční funkce a maximálně odolný materiál.

  • Výborná srozumitelnost i v hlučném prostředí
  • Širokoúhlá barevná kamera s propojením do CCTV
  • Nejvyšší odolnost na trhu
Chci vědět více
Dveřní video komunikace pro rezidenční trh
Chci vědět více
Ukázat popis

Všechny 2N IP interkomy disponují pokročilými funkcemi pro komunikaci s návštěvníky. Patří mezi ně zejména oboustranná hlasová komunikace. Díky kvalitnímu HD audiu budete mít pocit, že návštěva stojí vedle vás. Navíc v průběhu hovoru uvidíte také obraz z HD kamery interkomu, a to i v absolutní tmě díky nočnímu vidění.

Díky tomu budete vždy vědět, jestli k vám jde rodinná návštěva, nebo nezvaný host. Interkom vám pošle detailní záběr obličeje návštěvníků do e-mailu, a tak vám poskytne skvělý důkazový materiál pro identifikaci potenciálních zlodějů. Interkom je navíc maximálně odolný a na případnou snahu zloděje ho poškodit vás vždy upozorní.

Na video hovor z interkomu u vašich dveří či branky jednoduše odpovíte z vnitřní dotykové jednotky 2N® Indoor Touch. Taktéž můžete pro příjem hovoru využít i svůj mobilní telefon nebo tablet. Díky aplikaci 2N® Mobile Video hovor jednoduše zvednete i na zahradě, na pracovní schůzce v kanceláři nebo dokonce i v zahraničí.

Řešení dveřní komunikace od 2N vyhoví všem vašim potřebám. Oceníte nejen vysokou bezpečnost vstupu do domu či bytového komplexu, ale i jednoduchost použití.

Úspěšné projekty našich zákazníků
Oceňovaný komplex pro seniory
Komplex pro seniory Bournville Gardens nabízí jak alternativní, tak tradiční péči o osoby nad 55 let. Ve 212 bytových jednotkách, včetně 80 lůžek domácího a zdravotnického centra, našlo ubytování 300 seniorů. Vzhledem k počtu rezidentů, zaměstnanců centra a návštěvníků byl plně integrovaný přístupový systém nutností. Společnost Total Integrated Solutions ve spolupráci s naším partnerem CIE proto společně připravili a nainstalovali uživatelsky velmi příjemné řešení.

„Přestože jsou 2N produkty zástupci nejmodernější technologie, jsou uživatelsky přívětivé i pro starší lidi. Právě to z nich udělalo jasnou volbu pro komplex pro seniory Bournville Gardens.“
Stáhnout příběh
Úspěšné projekty našich zákazníků
Dveřní komunikátor zvyšuje bezpečnost systému domácí automatizace
Elsat patří v Srbsku mezi přední společnosti zabývající se vývojem systémů pro inteligentní domácnosti. Její systém se nazývá tenLogic a v dané lokalitě je velmi známý. Začlenění interkomu 2N® IP Vario do systému tenLogic dává jeho uživateli možnost pohodlné komunikace s návštěvníky přes SIP videotelefon a možnost dálkového otevírání dveří. Jakmile je interkom v systému nainstalován, uživatel může v domě komunikovat nejen přes televizor, ale i přes PC nebo tablet.

„Jednou z požadovaných vlastností byla vyšší bezpečnost a v té chvíli byl zapotřebí interkom 2N® IP Vario. Největší výhoda, kterou náš klient nyní může díky interkomu nabídnout, spočívá v tom, že inteligentní domácnosti vybavené systémem tenLogic nyní umožňují video-komunikaci se všemi návštěvníky.“
Julija Firsova-Milovanović
Stáhnout příběh

Žádný projekt pro nás není příliš velký

Odborníci 2N poskytují komplexní předprodejní služby. Pomohou vám nejen vybrat správné produkty z rozsáhlého 2N portfolia, ale i navrhnou vhodné řešení k úplné spokojenosti vašich zákazníků.

  • Doporučení produktů a řešení
  • Design a plánování
  • Posouzení návrhu a ověření funkčnosti
  • Zakázkové úpravy produktů a software
Podívejte se jak

Případová studie

Příklad typického zapojení v rezidenční budově