Přejít k obsahu
2N

Pro architekty a projektanty

Vše, co jste kdy potřebovali pro realizaci úspěšného projektu.

Specifikace pro projektanty

Při zadávání projektu je nezbytné dodat ke každému produktu podrobnou specifikaci. A tak jsme si sedli a připravili je pro vás. Ve specifikacích najdete vše od obecného popisu produktu, přes normy, certifikace až po unikátní vlastnosti řešení. Stačí si z nich akorát potřebné sekce do připravovaného projektu vykopírovat.

Vybrat si specifikaci

CAD výkresy

Připravili jsme pro vás 2D výkresy našich produktů. Jsou i okótované a k dispozici jsou ve formátech .dwg a .pdf. Přece vás nenecháme sedět hodiny u počítače, abyste si je sami nakreslili! Nedělejte zbytečnou práci a jednoduše si naše CAD výkresy stáhněte.

Získat CAD výkresy

BIM modely

Chcete mít plánování, design, konstrukci i správu budovy zcela pod palcem? Pak se nevyhnete vytvoření jejímu informačnímu modelu. Zakomponujte do BIM modelu i náš systém. Nabízíme knihovnu BIM objektů našich produktů obsahující jak grafickou reprezentaci, tak i jejich parametrické vyjádření.

Získat BIM modely

Teprve hledáte nápady pro přístupový systém?

Nedávno jsme vydali katalog přesně pro vás! Nejedná se o standardní výčet produktů, ale ukázku, že dodáváme komplexní řešení pro celý rezidenční projekt. A to ať už se zaměřujete na rezidenční komplexy, nebo rodinné vilky. Zaujali jsme vás?

Prozkoumat katalog

Projektové poradenství

Potřebujete pomoct s výběrem správných produktů, nebo s námi zkonzultovat vámi navržené řešení? Obraťte se bezplatně na tým našich pre-sales odborníků.
Kontaktovat pre-sales