13.08.2019 Události

Vyrazte na 2N výstavy i na podzim

Ačkoli je sezóna dovolených v plném proudu, my už se ve 2N začínáme připravovat na podzimní výstavy. Zamíříme do Denveru, Prahy, Moskvy i Singapuru.

Hned v září se chystáme na výstavu CEDIA v Denveru. Na stánku 4403 nás najdete i s našimi nejnovějšími odpovídacími jednotkami
2N® Indoor Touch 2.0 a 2N® Indoor Compact. Přijďte si je vyzkoušet a ujistit se, že do každé chytré domácnosti skvěle zapadnou.

2N exhibition stand

V září se nově budeme účastnit i ForArch v Praze. Na 20 m2 uvidíte řešení pro rezidenční trh a podělíme se s vámi o užitečné tipy. Třeba při rekonstrukci starších domů se bude hodit 2N® LTE Verso. Přijďte si pro další vychytávky k našim zkušeným obchodníkům.

1. – 3. října nás můžete navštívit v Singapuru na výstavě Safety & Security Asia. Tady vás seznámíme s celým naším portfoliem, včetně bezpečnostního interkomu 2N® IP Safety.

Nově nás čeká také cesta na Hi-Tech Building (23. – 25. října) v Moskvě anebo LondonBUILD
(27. – 28. listopadu). Vlastně nás do konce roku čeká ještě téměř třicítka výstav. Na každé z nich s námi můžete probrat vaše projekty a vyzkoušet 2N IP interkomy, odpovídací jednotky a přístupové čtečky.

Potkejte se s námi

Přehled všech výstav, na kterých nás můžete vidět, pečlivě sepisujeme a aktualizujeme v našem Kalendáři výstav. Vyberte si.

Chci se podívat