23.07.2019 Události

CEDIA Expo – chytré technologie a nejnovější produkty

Začátkem září nás čeká jedna z nejvýznamnějších světových výstav zaměřená na moderní technologie pro chytré domácnosti CEDIA Expo (12.-14.9.2019) v Denveru. Přijďte si prohlédnout náš stánek #4403 a vyzkoušejte si naše nejnovější řešení pro rezidenční trh.

Nejen milovníci kvalitního designu jistě ocení naše portfolio vnitřních odpovídacích jednotek. Zbrusu nový 2N® Indoor Compact s intuitivním ovládáním. Elegantní 2N® Indoor Talk s krystalickým zvukem v HD kvalitě. I luxusní 2N® Indoor Touch 2.0. pro náročné. Vysoce kvalitní materiály, intuitivní ovládání, vzdálená správa přes webové rozhraní, snadná instalace – to jsou hlavní výhody těchto zařízení, které stylově doplní každý interiér.

Věděli jste, že 2N produkty můžete integrovat se zařízeními třetích stran? Díky otevřeným standardům a rozhraní API je můžete snadno zapojit do přístupových, zabezpečovacích nebo video management systémů, ale i do systémů domácí automatizace. Přijďte si o tom s námi popovídat na stánek #4403, těšíme se na vás!

Získat vstupenku zdarma