02.05.2019 Události

Londýn volá! Sejdeme se v červnu na IFSEC International!

IFSEC International (18.-20.6.2019) je jedním z nejvýznamnějších světových veletrhů v oblasti bezpečnostních technologií a my jsme pravidelným vystavovatelem. Přijďte se podívat na stánek IF1130, kde vám předvedeme naše nejnovější přírůstky v oblasti kontroly vstupu.

Otestujte si naše nejnovější IP přístupové čtečky 2N Access Unit 2.0. Ty jsou unikátní tím, že vám nabízejí hned dvě přístupové technologie najednou. Kromě čtečky RFID karet jsou vybaveny dotykovou klávesnicí pro vložení PIN kódu, nebo Bluetooth čtečkou pro přístup pomocí chytrého telefonu.

Vyzkoušet si můžete i naše nejnovější odpovídací jednotky. Komunikátor 2N® Indoor Talk se pyšní zvukem v HD kvalitě a nedávno získal prestižní ocenění iF Design Award v kategorii Technologie budov. Jeho mladší kolega 2N® Indoor Compact kromě zvuku v HD kvalitě nabízí i přenos videa z interkomu a byl vyvinut speciálně pro rezidenční trh. Často vám říkáme o vysoké odolnosti našich produktů. Ti méně důvěřiví z vás se můžou přesvědčit sami na našem živém testu odolnosti.

Víte, že 2N produkty lze snadno integrovat s řešeními třetích stran, jako je například Genetec, Milestone, Crestron, Axis a mnoho dalších? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a navštivte nás na stánku IF1130.

Získejte vstupenku zdarma