18.03.2019 Produkty

Zařaďte do svého portfolia za design oceněný 2N® Indoor Talk

Vaši zákazníci jistě ocení elegantní 2N® Indoor Talk, který nyní patří mezi nejlepší designové produkty světa. Nejnovější 2N odpovídací jednotka byla za svůj výjimečný vzhled oceněna v mezinárodní soutěži iF Design Award v kategorii Bytové technologie – Produkt.

Soutěž iF Design Award je pořádána nezávislou organizací iF International Forum Design GmbH a každoročně se do ní přihlásí více než 6 400 produktů z 50 zemí světa. Porota se skládá z 64 nezávislých expertů z oblasti designu a hodnotí nejen vzhled produktů, ale také jejich propracovanost, unikátnost, ergonomii, praktičnost či zohlednění environmentálních standardů.

2N® Indoor Talk zaujal zejména svým skleněným povrchem, podsvícenými ikonami a jednoduchým ovládáním. Oblíbený je ale hlavně pro svou modifikovatelnost. Každý koncový uživatel si může vybrat intenzitu podsvícení, druh vyzvánění nebo aktivovat funkce jako Nerušit, nebo rodičovský zámek, který znemožní stisk tlačítek. Nyní může být oceněný 2N® Indoor Talk prezentován s logem iF Design označujícího nejlepší designové produkty světa.

Navštivte profil odpovídací jednotky 2N® Indoor Talk na stránkách iF Design Award nebo si prohlédněte oficiální certifikát.