10.09.2021 Události

Nechte se okouzlit našimi novinkami na podzimních výstavách

Snad nikdy jsme se nepřipravovali na výstavní sezonu s takovým nadšením. Konečně se s vámi můžeme osobně setkat a naživo vám předvést naše produktové novinky. Jak jsme zahájili výstavní sezonu a kde nás letos na podzim můžete potkat?

Naši podzimní tour jsme odstartovali v USA, a to hned na třech výstavách: ISC West v Las Vegas, Apartmentalize v Chicagu a CEDIA Expo v Indianapolis. A výsledek? Magazín CEDIA Daily přinesl článek o naší nové přístupové čtečce 2N Access Unit M . A to hlavní teprve přijde. Náš vlajkový interkom 2N® IP Style získal své první ocenění v mezinárodní soutěži! Připravujeme pro vás více podrobností a na rovinu přiznáváme, že tento úspěch nás moc těší. Získali jsme ho totiž na nejvýznamnější výstavě chytrých domácích technologií na světě. Umíte si představit úspěšnější začátek výstavní sezony?

Naše nejnovější řešení pro komerční i rezidenční budovy jsme představili i na výstavě The Security Event v Birminghamu. Tamní integrátory velice zaujala naše patentovaná technologie WaveKey pro mobilní přístup. Ve druhé polovině září pak konečně představíme naše produktové portfolio na největším stavebním veletrhu v České republice FOR ARCH. Říká se, že doma není nikdo prorokem, a tak jsme zvědaví, jestli 2N® IP Style zopakuje podobný úspěch i na domácím hřišti. Držte nám palce!

Po Praze se koncem měsíce chystáme po dvou letech do Paříže na Expoprotection Sécurité. Věříme, že naše elegantní interkomy a přístupové jednotky budou zdobit stále více francouzských budov a chránit bezpečí jejich obyvatel. V říjnu nás čeká několik menších eventů ve Španělsku a Beneluxu a v listopadu už nás volá Londýn na výstavu London Build. Podzimní sezonu uzavřeme v Itálii na výstavě Sicurezza, která se koná společně s výstavami MADE Expo a Smart Building Expo na známém výstavišti Fiera Milano. Jak vidíte, příležitostí vyzkoušet si naše nejnovější produkty je opravdu hodně.

Chcete mít přehled o všech výstavách, kde se s námi můžete potkat? Podívejte se na kalendář výstav.

Nemůžete se zúčastnit žádné z výstav? Nevadí. Myslíme i na vás. Určitě si nenechte ujít další pokračovaní našeho úspěšného vysílání 2N On Air. V nadcházejícím díle se dozvíte všechno o integracích v rezidenčním sektoru.