07.09.2021 Řešení

Trend integrací v bytových domech: vše v jedné mobilní aplikaci

S jakou firmou nejčastěji integrujeme naše produkty v rezidenčním segmentu v Severní Americe? Je to přední hráč v domácí automatizaci, společnost Carson, která nabízí špičkovou rezidenční aplikaci pro smartphony.

Aplikace Carson Living snižuje nutnost osobního kontaktu na minimum, takže v době epidemie Covid-19 narostla její obliba především mezi obyvateli bytových domů. Právě v integraci produktů 2N s podobnými smart aplikacemi vidíme budoucnost automatizace na rezidenčním trhu.

Jen v Severní Americe jsme s firmou Carson instalovali společné řešení ve stovkách bytových domů. Na nové instalace můžete narazit také v projektech ve Velké Británii. Správci (property managers) a vlastníci budov na aplikaci spoléhají stále častěji, protože díky ní mají nájemci v ruce jednoduchý a funkční nástroj k celé řadě úkonů. Co vše lze přes aplikaci Carson ve spojení s produkty 2N ovládat?

  • Komunikaci,
  • přístup do budovy,
  • hlášení oprav,
  • management plateb služby,
  • příjem balíčku odkudkoliv,
  • a využívání služby vzdáleného recepčního.

Pro misi společnosti Carson (integrovat nejlepší přístupový systém, kamery a interkomy a umožnit rezidentům mít všechny jejich každodenní služby v jedné aplikaci) byla integrace s 2N klíčová,“ říká Guy Blachman, zakladatel a CEO společnosti Carson. „2N poskytuje spolehlivé interkomy se špičkovou cloudovou technologií a za dobrou cenu. Interkomy jsou v integraci s Carsonem skvělým příkladem tzv. One-App Resident ExperienceTM.

Společně s týmem Carson přinášíme na trh řadu inovativních řešení a zvyšujeme tak komfort lidí, žijících v bytových domech,“ říká Michal Kratochvíl, CEO společnosti 2N. „Naše interkomy zajišťují bezpečný a vzdálený přístup a bezproblémovou integraci na backend systému správy majetku v rámci služeb společnosti Carson.“

Chcete se o integraci interkomů s mobilními aplikacemi dozvědět víc?

Sledujte Neila Goluba (Neil Golub), obchodního ředitele ze společnosti Carson, který se o zkušenosti podělí na dalším vysílání 2N On Air.

Sledovat 2N On Air