22.01.2020 Události

2N na ISE 2020: Zaostřeno na integrace

Přesvědčte se na vlastní oči, jak snadno můžete propojit 2N řešení se systémy předních světových hráčů. Snadná integrace našich produktů s řešeními třetích stran je pro nás klíčová. Proto se naše IP interkomy a přístupové systémy stále častěji prosazují v nejnáročnějších projektech po celém světě. Navštivte nás na ISE v Amsterdamu (11.-14.2.).

Na našem stánku 5-S135 si otestujete volání z našich IP interkomů na odpovídací jednotky předních značek z oblasti domácí automatizace Control4, Crestron nebo Savant. A vyzkoušíte si i naše stylové odpovídací jednotky 2N® Indoor Talk, 2N® Indoor Compact nebo luxusní 2N® Indoor Touch 2.0. Přes její displej si rezident může nastavit například teplotu v domě, rozsvítit světla nebo ovládat žaluzie.

Poradíme vám s výběrem vhodných produktů do vašich rezidenčních či komerčních projektů. Doporučíme vám řešení, které nejlépe splní vaše požadavky a budoucím uživatelům zase zajistí bezpečnost a větší komfort. A to není všechno. Otestovat si můžete i přístup pomocí smartphonu nebo oblíbenou službu 2N® Mobile Video na našem novém obřím telefonu.

Neváhejte a zajistěte si volnou vstupenku na veletrh ISE již dnes. Stačí, když se zaregistrujete a použijete kód 914618.

Těšíme se na vás!

Chci vstupenku na veletrh