23.10.2018 Firma

Produktové novinky představené na 2N Partnerském setkání 2018

Na Partnerském setkání 2N, které proběhlo na konci září, jsme se blíže podívali na produkty uveřejněné v průběhu roku a představili produkty, které budou uvolněny na trh v nejbližší době. Nové odpovídací jednotky, redesign přístupových jednotek to vše a mnohem více měli návštěvníci možnost vidět na vlastní oči.

K poslednímu přírůstku do skupiny odpovídacích jednotek 2N® Indoor Talk, již brzy přibude updatovaná verze stávající jednotky 2N® Indoor Touch, 2N® Indoor Touch 2.0. V následujícím roce se pak portfolio rozroste o 4‘‘ audio-video jednotku 2N® Indoor Compact a 2N® Indoor Touch Slim, který hned na první pohled zaujme svoji tenkostí a unikátním designem.

Vyslyšeli jsme požadavky našich zákazníků a 2N® IP Base se dočká nových barevných kombinací, a to modré, šedé a stříbrné, které doplní již stávající černou. V neposlední řadě budou do konce roku uveřejněny kombinované přístupové jednotky 2N® Access Unit RFID & Bluetooth, 2N® Access Unit RFID & klávesnice, poskytující ideální řešení ve chvíli, kdy chcete použít dvě různé přístupové metody. V příštím roce pak bude uvedena na trhu přístupová jednotka 2N® Access Unit Mullion style, jako alternativní varianta do prostor, kde je potřeba instalovat užší kompaktní zařízení.

To a mnohem více můžete vidět v přiloženém videu. Zajímají vás informace o připravovaných produktech? Kontaktujte nás na obchod@2n.cz.

Podívejte se na video představující nové produkty

Přehrát