05.12.2018 Firma

Oznámení o změně managementu společnosti 2N

S radostí oznamujeme, že novým CEO společnosti byl od 1. ledna jmenován Michal Kratochvíl. Současný CEO Oldřich Stejskal byl zvolen členem představenstva společnosti 2N.

Michal Kratochvíl začal pracovat ve 2N před šestnácti lety jako Business Development Manager. V posledních jedenácti letech zastával ve 2N pozici Sales Director a úzce spolupracoval s CEO společnosti Oldřichem Stejskalem. Michal byl vybrán jako osobnost, která udrží úspěšný rozvoj firmy, podpoří dlouhodobý vzájemně prospěšný vztah s partnery a zákazníky, bude nadále rozvíjet skvělou firemní kulturu a uchová společné hodnoty firem 2N a AXIS.

Tuto změnu v nedávné době inicioval CEO společnosti Oldřich Stejskal, který se chtěl přesunout z každodenní operativy a zaměřit se na dlouhodobé strategické úkoly. Byl zvolen členem představenstva s platností od 1. ledna a bude zde spolupracovat s Peterem Lindströmem, ředitelem divize New Business, a CFO Fredrikem Sjöstrandem ze společnosti AXIS.

„Od ledna budu členem představenstva společnosti 2N, kde bude mým novým úkolem dlouhodobý strategický rozvoj firmy v rámci skupiny AXIS, a těším se na spolupráci v představenstvu s Peterem Lindströmem a Fredrikem Sjöstrandem. Zbytek svého času věnuji svým osobním plánům, na které jsem neměl v minulosti dostatek času ani energie,“ říká Oldřich Stejskal.

„Chci využít příležitost a přivítat Michala jako CEO společnosti 2N a člena manažerského týmu divize New Business. Věřím, že s Michalem v roli CEO budeme i nadále posilovat pozici 2N a výrazně přispějeme k plnění cílů a vize divize New Business. Také bych rád poděkoval za všechnu skvělou práci, kterou odvedl Olda v roli CEO, a těším se na spolupráci v představenstvu 2N,“ řekl Peter Lindström.