20.02.2019 Události

Otestujte 2N řešení na moskevské výstavě Securika

Securika (19.-22.3.2019) je největším veletrhem v oblasti bezpečnostních technologií v Rusku. Přijďte nás navštívit na stánek C337 v pavilonu 2.3 a vyzkoušejte naše novinky z portfolia IP interkomů a IP přístupových systémů.

Návštěvníci našeho stánku se mohou těšit například na nejnovější odpovídací jednotky 2N® Indoor Talk pyšnící se zvukem v HD kvalitě či na stylový 2N® Indoor Compact, který předvedeme v předpremiéře. A chybět nebudou ani multifrekvenční RFID čtečky vybavené dotykovou klávesnicí pro zadávání PINu, nebo čtečkou Bluetooth, které sklízejí na veletrzích velký úspěch.

Víte, že 2N interkomy a přístupové systémy výrazně zvyšují bezpečnost ve školách, na úřadech, v kancelářských budovách i v domovech? Kromě vysoké fyzické odolnosti a spolehlivosti je největší výhodou našich produktů jejich kompatibilita s řešeními třetích stran, jako je například Genetec, Milestone, Control4, Crestron, Savant a mnoho dalších. Dají se tak snadno integrovat do kamerových systémů nebo se stát součástí chytrých domácností. Přijďte nás navštívit na stánek C337 a přesvědčte se o výhodách našich produktů na vlastní oči! 

Získejte vstupenku