24.01.2018 Firma

Marketingové tipy pro rok 2018

Chcete proniknout do zákulisí 2N, získat co nejvíc nových informací či zpestřit vaši marketingovou komunikaci týkající se 2N produktů? Máme pro vás hned několik inspirativních tipů, které si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

MEDIA LIBRARY

Pro naše distributory a obchodní partnery je k dispozici Media Library s materiály pro přípravu webové prezentace, tištěných materiálů, reklamní kampaně či jiné marketingové komunikace týkající se 2N značky či našich produktů. Najdete zde např. letáky, katalogy, fotografie produktů, vizuály, PR články, prezentace apod.

Navštivte media library

NAPLÁNUJTE SI NÁVŠTĚVU DÍKY KALENDÁŘI VÝSTAV

Chcete si prohlédnout naše produkty v akci a získat užitečné tipy pro vaše konkrétní řešení? Zastavte se na některé z více než 70ti výstav po celém světě, kterých se během roku účastníme a promluvte si s našimi obchodníky a techniky. K naplánování návštěvy vám poslouží náš nový kalendář výstav.

Podívejte se na kalendář výstav

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Chcete získávat nejnovější informace ze 2N ihned a bez zbytečných prodlev? Staňte se fanoušky 2N na Facebooku, následovatelem na Twitteru či LinkedInu nebo sledujte náš YouTube kanál.