29.01.2018 Software

Firmware upgrade pro IP přístupové systémy verze 2.22

Vypustili jsme do světa nový firmware verze 2.22.0 pro 2N IP interkomy a 2N Access Unit. Kromě toho, že již odráží nové pojmenování těchto produktových modelů bez uvedení slova „Helios“, přináší také zajímavá vylepšení.

Nový způsob nastavování kontroly přístupu
Ve webovém rozhraní pro administraci 2N IP interkomů jsme doplnili novou sekci „Dveře“. V této části si uživatel jednoduše nastaví vše týkající se dveří a pravidel přístupu.

Nový layout pro 2N® IP Verso dotykový displej
Další změnou, kterou nový firmware přináší, je kromě telefonního módu i intuitivnější rozdělení klávesnice. Nově máme dvě „samostatné“ klávesnice:

  • pro zadávání číselného přístupového kódu, která z důvodu vyšší bezpečnosti zobrazuje na displeji místo číslic hvězdičky („*“),
  • pro vytáčení uživatele za účelem volání, která na displeji zobrazí zadané číslo.

Virtuální karta uživatele
Zavedli jsme funkci virtuální karty uživatele, která umožní obohatit klasické přístupové systémy o nové způsoby řízení přístupu, jako je např. Bluetooth či čtečka otisků prstů. Integrace i komunikace těchto dvou systémů probíhá přes wiegand rozhraní.

Podpora modulů Bluetooth a Čtečky otisků prstů v sekci Automatizace
Taktéž sekce Automatizace se nevyhnula vylepšením. Od této verze firmware lze již vyvolání konkrétní akce navázat např. i na ověření otisku prstu či stisknutí ikony pro otevření dveří na telefonu v aplikaci 2N® Mobile Key.

Kompatibilita se softwarem 2N® Access Commander
Tento nový firmware verze 2.22.0 je plně kompatibilní pouze s verzí 1.9.1 softwaru 2N® Access Commander, kterou jsme též již uvolnili do světa. Použití tohoto firmware se staršími verzemi softwaru není možné!

Mějte stále nejnovější informace

Buďte mezi prvními, kdo se dozví o uvedení nových produktů na trh, vydaných updatech firmwaru, inspirujících projektech našich zákazníků, připravovaných výstavách, speciálních promo akcích a mnoho dalších. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.
Přihlásit se k odběru