16.04.2019 Události

6 nejlepších příležitostí, jak potkat 2N v Austrálii

Potkejte se s námi v květnu v Austrálii. Účastníme se výstav od Perth po Brisbane. Máte-li chuť vidět naše produkty naživo, vyzkoušet je nebo se zeptat na možná řešení vašeho projektu, pak se zastavte na některé z našich výstav. Naši obchodníci a technik vám určitě pomohou.

Putující SecTech Roadshow, které se účastníme, začíná již 2. května. Tato výstava se zaměřuje zejména na bezpečnost a přístupové systémy. 2N zde bude mít svůj stánek, kde vám ukážeme pokročilé funkcionality interkomu 2N® IP Verso v kombinaci s 2N Acccess Unit 2.0 a 2N® Indoor Touch 2.0. S těmito produkty snadno zajistíte bezpečí v komerčních prostorách. SecTech Roadshow navštíví během 2.-16. května všechna hlavní města australských států.

Zaregistrujte se zdarma

Navštívit nás můžete i v Sydney na výstavě DesignBUIILD (14.-16.května, 2019), která se věnuje rezidenčním projektům a stavitelství. Na našem stánku A39 zjistíte, kam se hodí interkomy jako 2N® IP Solo nebo 2N® LTE Verso a jak společně s našimi odpovídacími jednotkami 2N® Indoor Talk či novou 2N® Indoor Compact vytvoří chytrou a praktickou domácnost zároveň.

Vyzvednout si volnou vstupenku