13.07.2017 Software

5 věcí, které jste o novém firmware 2.20 možná nevěděli

Možná jste zaznamenali, že jsme před nedávnem vypustili nový firmware pro produkty 2N Helios IP rodiny. Přichází s mnoha vylepšeními, napravuje chyby a přináší i několik novinek. Jestli vlastníte produkty jako například 2N® Helios IP Verso,  2N® Helios IP Vario nebo 2N® Helios IP Force, nezapomeňte produkt aktualizovat, ať se nepřipravíte o užitečné změny, jako jsou ty následující:

  • Na displeji interkomu 2N® Helios IP Verso lze nyní přehrát video, které může trvat až několik desítek vteřin. Jedná se o základní nastavení, které není třeba dokupovat. Pokud máte zmíněný interkom u svého vchodu, co se tedy představit příchozím pomocí videoklipu?
  • Displej produktu 2N® Helios IP Verso šetří energii. Pokud interkom není zrovna využíván, po určité době se podsvícení displeje ztlumí. Nejen že se jedná o ekologičtější řešení, ale zároveň i bezpečnější, protože v noci nebude svítící displej přitahovat nežádoucí pozornost. K opětovné aktivaci dojde až ve chvíli, kdy se k němu dostatečně přiblížíte.
  • nemusíte nové uživatele přidávat ručně i do nastavení displeje 2N® Helios IP Verso. Stačí zadat jejich jméno, telefon a ony se vám sami promítnou do seznamu na displeji.
  • 2N IP interkomy jsou nyní kompatibilní s Cisco CUCM řešením záložní ústředny. Při jejím výpadku se tedy nestane, že by vrátníky nefungovaly. Automaticky se přeregistrují na záložní ústřednu a po nápravě zase zpět.
  • Nová úprava ochranného spínače vám zajistí vyšší bezpečnost. Pokud by se chtěl někdo vloupat do objektu a násilím otevřel přístupovou jednotku, nejenže se spustí alarm, ale zámek zůstane po dobu 30min zamčený a znemožní tak pachateli vstup do objektu.

Stále jste aktualizaci neprovedli nebo jste nenašli vámi požadovanou změnu? Přečtěte si release notes a aktualizujte.