17.05.2018 Události

2N představí produktové novinky na veletrhu IFSEC v Londýně

V polovině června se chystáme představit novinky v našem produktovém portfoliu na veletrhu IFSEC International v Londýně (19.-21.6.2018). Ten patří k nejvýznamnějším světovým veletrhům zaměřeným na bezpečnostní technologie. Přijďte navštívit náš stánek  E210 a vyzkoušejte nové přírůstky v našem portfoliu interkomů a přístupových systémů.

IFSEC banner

Návštěvníkům našeho stánku E210 předvedeme náš nejnovější interkom 2N® LTE Verso, který je současně prvním LTE interkomem na světě! Kromě zdroje napájení nepotřebuje 2N® LTE Verso žádnou dodatečnou kabeláž. A podobně jako jeho IP bratr je i tento interkom modulární, takže si ho nastavíte přesně tak, jak potřebujete. Vybírat můžete z více než 13 různých modulů od klasických tlačítek až po Bluetooth čtečku.
 

Další novinkou, kterou můžete na našem stánku E210 otestovat, jsou kombinované přístupové jednotky. Kromě multifrekvenční RFID čtečky jsou vybavené dotykovou klávesnicí pro zadávání PINu, nebo čtečkou Bluetooth. Samozřejmě si můžete vyzkoušet i službu 2N®Mobile Video a připravujeme pro vás i test odolnosti našich interkomů.

Zaregistrujte se bezplatně jako návštěvník výstavy a přijdte nás navštívit na stánek E210.   
Těšíme se na vás!

Registrujte se