11.08.2017 Řešení

2N Net Audio řeší problémy největšího tureckého maloobchodu

Migros, průkopník maloobchodního prodeje, vede napříč Tureckem síť více než 1,500 obchodů nejrůznějších formátů. Svým zákazníkům poskytují spolehlivé služby, ale rádi by jejich standard zvýšili hlavně skrze zapojení moderních technologií. Začali u svého ozvučovacího systému, který je limitoval nejvíce.

Každý z obchodů Migros si podkresovou hudbu i pouštění reklam řešil sám. Neexistoval však přesný záznam, kdy která skladba hrála nebo jaká reklama zazněla. Vyúčtování autorských poplatků bylo proto problematické. V maloobchodní síti audio systém zavedený byl a bylo by zbytečné ho celý měnit.

Situaci vyřešila instalace 1,500 zařízení 2N® Net Audio Decoder, do každého modernizovaného obchodu jeden, a programu 2N® IP Audio Manager, který je mozkem celého ozvučovacího systému. Díky tomu bylo možné naplánovat konkrétní skladby a reklamní spoty na konkrétní čas, vyexportovat si přesný záznam, ale také řídit celý systém ve všech 1,500 obchodech naráz vzdáleně, z jednoho místa. Jeho výhodou je i ekologičnost, protože 2N Net Audio šetří energii.

Řešíte obdobný projekt a hodilo by se vám více podrobností? Pak se rozhodně nezapomeňte podívat na tento 2N Net Audio referenční projekt.