11.09.2019 Software

Vyzkoušejte novinky v My2N cloudu

Jako vždy jsme zapracovali na tom, abyste se na My2N cloud mohli plně spolehnout. Vylepšili jsme službu 2N® Remote Configuration a výrazně jsme navýšili počet uživatelů, které můžete spravovat přes My2N.

Počet aktivních zařízení i uživatelů v našem My2N cloudu pořád roste. Nejen proto pro vás připravujeme stále nové funkce, ale zajištujeme vysokou spolehlivost celého řešení. Ta je hlavní přidanou hodnotou naší platformy.

Naprostá spolehlivost konfigurace produktů přes cloud
Chceme vám poskytnout spolehlivou službu konfigurace 2N produktů přes cloud. Abychom toho docílili, kompletně jsme tuto službu přepsali. Nová architektura zajišťuje větší výkon a výrazně zvyšuje spolehlivost celé služby.

My2N služby bez obav v těch největších projektech
Do IP interkomů můžete nahrát až 10.000 uživatelů. To už víte. Nyní je nově možné všechny tyto uživatele vytvořit a spravovat i přes My2N portál. Navíc při nahrávání takto vytvořených uživatelů si již nepřemažete lokální uživatele, kteří byli vytvořeni přímo v samotném zařízení. Pro větší přehled mají uživatelé vytvoření v My2N vyplněn speciální příznak. Pokud v projektu chcete využít i 2N® Access Commander, není to problém. V takových instalacích můžou být klidně v interkomu uživatelé z obou platforem. Jedinou podmínkou je firmware alespoň ve verzi 2.26.

2N® Remote Configuration jede na 100 %
Nově rozpoznáte, jestli je, nebo není zařízení ve službě 2N® Remote Configuration „online“. Doteď jste viděli, že zařízení je „připraveno“ ke konfiguraci. Ne vždy ale bylo skutečně dostupné. Vylepšili jsme monitorování stavu připojených zařízení a už se vám to nestane. Zařízení ve stavu „online“ můžete hned začít vzdáleně konfigurovat.

Využijte 2N produkty na maximum

Nebojte se cloudu a vyzkoušejte staré i nové funkce My2N platformy.

Vytvořit My2N účet