20.09.2019 Software

Vyzkoušejte malé i velké novinky s FW 2.27

Nový firmware je hlavně o přístupovém řešení pro výtahy. Ale nejen o něm. Můžete díky němu zjistit, který 2N® Indoor Touch 2.0 otevřel dveře. Obnovení továrního nastavení zabere výrazně méně času. A jestli integrujete 2N zařízení pomocí HTTP API, nové funkce si zamilujete.

Projektujte opravdu ucelený přístupový systém
Hlavní novinkou je přístupové řešení pro výtahy. Toto řešení umožňuje omezit přístup jednotlivým rezidentům pouze do vybraných pater. Abyste mohli řešení zprovoznit, je potřeba 2N zařízení s FW verze 2.27. Všechna zařízení pak můžete snadno spravovat pomocí softwaru 2N® Access Commander 1.13. Podívejte se blíže, jak přístupové řešení pro výtahy začít nabízet.

Identifikujte zařízení, ze kterého byly odemčeny dveře
Kdo pustil toho zloděje dovnitř? I na tohle už svým zákazníkům dokážete odpovědět. Pokud máte ve vašem projektu nainstalované 2N odpovídací jednotky, snadno zjistíte, která konkrétní jednotka aktivovala dveřní zámek. Tato funkce se skvěle hodí do rezidenčních projektů.

Odstraňujte problémy pohodlněji
Významnou novinkou je nepřerušované zaznamenávání činnosti zařízení, tzv. perzistentní trace. Trace se teď může ukládat i do flash paměti interkomu nebo přístupové čtečky. Po restartu zařízení tak nově o trace nepřijdete a zaznamenávat můžete až 7 dní. Tahle nová funkce vám pomůže pohodlnější diagnostiku při odstraňování problémů (troubleshooting).

Zrychlete přechod do továrního nastavení
Zkrátili jsme pro vás resetovací sekvenci IP interkomů a přístupových jednotek. Přepínání mezi dynamickou a statickou adresou a obnovování továrního nastavení zvládnete výrazně rychleji.

Spravujte jednoduše adresáře uživatelů přes API
Integrujete naše interkomy a přístupové jednotky s aplikacemi třetích stran pomocí HTTP API? Uvolnili jsme nové funkce. Teď můžete adresář uživatelů spravovat přímo pomocí API. Vytvoření uživatele, přiřazení telefonního čísla a nastavení přístupového údaje – snadno a rychle. Už nemusíte zdlouhavě upravovat .xml soubor.

Zase o něco širší využití 2N interkomů a přístupových čteček

Podívejte se na přehled změn a vyzkoušejte firmware 2.27.

Přejít do sekce Firmware