16.01.2020 Kompatibilita

Všechno k integracím na jednom místě. Přichází 2N Integration HUB

Jste připraveni na revoluci v integracích? My ano. A věřte, že s námi to bude jízda. Představujeme vám nový web věnovaný integracím s našimi produkty.

Jako technologický lídr v integracích a přístupových systémech jsme pro vás připravili zbrusu novou platformu. Je určená pro systémové integrátory i technologické partnery. Na jednom místě jsou teď pro vás připravené informace a dokumenty o integracích. Už teď máme více než 200 integrovaných řešení, a to už je pořádný důvod mít je všechny pohromadě.

Využívání otevřených protokolů našich produktů je klíčové pro integraci se systémy 3. stran. Zjistěte jak funguje jejich propojení s domácí automatizací, VMS, docházkovými systémy a mnoho dalšími. S 2N Integration HUB už nemusíte složitě hledat informace na 2N wiki, ale dostanete je rychle a přehledně na jednom místě. Propracované filtry vám pomůžou najít přesně tu integraci, kterou hledáte. Ať už sháníte podle typu integrovaných partnerů nebo odvětví. Najdete zde detailní informace o technologických partnerech a jednoduše se s nimi přes portál spojíte.

Zkrátka se zde dozvíte vše, co potřebujete o integracích vědět a báli jste se na to zeptat.

Sledujte novinky nebo si prohlédněte informace o úspěšných projektech. 2N Integration HUB je ideální místo, kde si můžou všichni sdílet zkušenosti s integracemi napříč odvětvími.

Pokud se chcete stát naším technologickým partnerem, zaregistrujte se zdarma a rozhodněte se, jaké partnerství je pro vás to pravé. Po registraci můžeme mnohem lépe propagovat vaši značku a navíc získáte exkluzivní podporu našeho integračního týmu.

Podívejte se co všechno najdete na 2N Integration HUB.