05.02.2021 Firma

To nejlepší z roku 2020

Neuteklo vám v loňském roce něco ze světa 2N? Připomeňte si uvedení produktů, nástroje, které vám ulehčí práci a online vysílání.

Jednoduše láska na první pohled

Nádherná odpovídací jednotka 2N® Indoor View se stane absolutním trhákem ve vašem příštím rezidenčním projektu. Rezidenti si zamilují 7″ dotykový displej s bleskovou odezvou. A díky samostatnému stojánku ani nemusíte vrtat do zdi.

Všechny čtečky běží na platformě 2.0

Naši vývojáři opět zabodovali a všechny naše čtečky už běží na naší vlastní platformě 2.0. A co vám tato změna přinese? Až dvakrát rychlejší čtení karet RFID a jednodušší instalaci.

Konec s nekonečným hledáním volných zasedaček

Představili jsme aplikaci 2N® Meeting Room pro odpovídací jednotku 2N® Indoor Touch 2.0. Nainstalujte aplikaci na odpovídací jednotku a z jednotky pro rezidenční trh je panel do kanceláře. Jedním pohledem na displej zaměstnanci kanceláře zjistí, jestli je zasedací místnost volná. Pokud ano, může si ji zaměstnanec ihned rezervovat přímo z panelu.

3D prohlídka našich produktů

Vytvořili jsme pro vás aplikaci Virtual Experience. Provede vás po virtuálním rezidenčním domě nebo kancelářské budově. A z vašich ohlasů víme, že vás inspirovala k využití našich produktů i tam, kde jste s nimi původně vůbec nepočítali. Pokud aplikaci ještě neznáte, vyzkoušejte ji. Inspirace zaručena!

Vše pro architekty a projektanty na jednom místě

Rezidenčním katalogem to začalo. Pak se spustila vlna dotazů na produktové specifikace, CAD výkresy a BIM objekty. A tak jsme dali hlavy dohromady a vytvořili jsme novou stránku pro architekty a projektanty. Najdete tam veškeré podklady, které byste jinak museli sami vytvářet.

Jednoduše a bezpečně díky integracím

I v oblasti integrací se loni stala spousta novinek. Tak například jsme integrovali naše interkomy s Axis camera station. Naprostým přelomem je nový plugin se systémem XProtect od Milestone. Ten výrazně zjednodušil práci bezpečnostním operátorům. A je toho daleko víc, stačí se podívat na web 2N Integration HUB.

2N On Air

Toužili jsme spojit se s vámi alespoň virtuálně. Výsledkem je naše vlastní vysílání 2N On Air. A vyplatilo se. Uplynulé díly sklidily u našich zákazníků obrovský úspěch. Proto věříme, že se vám bude líbit i ten nadcházející, který nás čeká už 25. února. Že jste se ještě nepřihlásili? Je čas to napravit.

Chcete vědět o některém tématu víc?

Naši odborníci vám rádi pomohou.

Kontaktovat odborníky