09.06.2020 Produkty

Seznamte se: stylový interkom 2N® IP Solo bez kamery

Hledáte kompaktní interkom, který by stylově doplnil prostory vašeho projektu? Sáhněte po 2N® IP Solo. Nyní jej můžete mít i bez kamery.

2N® IP Solo bez kamery je skvělou volbou všude tam, kde potřebujete spolehlivé řešení dveřní komunikace. Hodí se pro integrace se systémy domácí automatizace a s bezpečnostními systémy. Oceníte jej především ve vnitřních prostorách bytových i kancelářských komplexů, v rodinných domech nebo vilách. Prostě všude tam, kde potřebujete zabezpečit vstup do objektu či patra v budově a obejdete se bez kamery. Anebo v rámci instalace už máte jinou IP kameru, kterou s interkomem snadno propojíte.

Podobně jako ostatní interkomy z našeho portfolia, i 2N® IP Solo bez kamery můžete s naší bezplatnou službou 2N® Remote Configuration spravovat vzdáleně. Zajistíte tak svým zákazníkům rychlý servis. 2N® IP Solo bez kamery je vyrobeno z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Můžete ho mít v elegantní niklové a černé barvě, a to za velmi příznivou cenu. Vybrat si můžete mezi povrchovou a zápustnou variantou.

Nejste si jisti, jestli se 2N® IP Solo bez kamery hodí i do vašeho projektu?

Kontaktujte naše specialisty, rádi vám poradí!

Kontaktovat specialisty