29.06.2021 Software

Ovládejte bránu 2N® EasyGate IP SMS zprávami

Nepřipojili jste 2N® EasyGate IP do cloudové služby 2N® Elevator Center, ale chcete ji ovládat vzdáleně? Poslouží staré dobré SMSky.

Ovládání brány SMS zprávou

Nemůžete bránu připojit k službě 2N® Elevator Center? Nechcete k nastavování používat notebook? SMSky ještě neřekly své poslední slovo a zrovna ve výtahovém světě se pořád hojně používají. A právě proto jsme tento velmi jednoduchý a spolehlivý způsob ovládání přidali do brány 2N® EasyGate IP. Stačí nainstalovat nový firmware 1.2.

Hlášení změny stavu SMS zprávou

SMS zprávy ale nejsou jen k ovládání brány a nastavovaní jejích jednotlivých parametrů. Brána 2N® EasyGate IP může posílat SMS zprávou pravidelné hlášení o svém stavu a dokonce i oznámení o poruše výtahu.

Upravená signalizace LED diodami

Bránu prodáváme asi 5 měsíců a už měníme signalizaci LED diodami. Proč? Kvůli vám. Nezdála se vám dostatečně intuitivní a dali jsme vám za pravdu. Extrémně usnadníme práci instalátorovi, který zapojuje bránu bez notebooku. Vždy teď bude vědět, v jakém stavu brána je.

Dejte pozor, změna znamená, že přibalený manuál u bran prodaných s první verzí firmwaru, nebude odpovídat stavu signalizace po upgradu.

Ještě jste o přelomové bráně 2N® EasyGate IP neslyšeli?

Plynule s ní přejdete z 2G/3G sítí na 4G. A to není jediná skvělá věc, kterou brána umí. Zeptejte se na ni našich obchodníků.

Kontaktovat