28.05.2020 Software

Otevírejte si dveře přes widget

Aplikace 2N® Mobile Video teď může být ještě více po ruce. Stačí si přidat widget na hlavní obrazovku chytrého telefonu.

Možná už vašim zákazníkům přišla aktualizace aplikace 2N® Mobile Video. A možná vůbec nečetli, jaké možnosti pro ně má 2N® Mobile Video připravené. Velké překvapení čeká na uživatele telefonů s operačním systémem od Androidu. Aplikaci na vzdálené otevírání dveří si mohou dát na hlavní obrazovku jako widget.

V rámci jedné aplikace 2N® Mobile Video lze ovládat více interkomů, zámků dveří. U jednoduchého widgetu si zákazník nastaví, které dveře chce otevřít a pak už stačí místo věčného hledání klíčů stisknout tlačítko na ploše telefonu. Dvojitý widget pak na plochu dodává ještě tlačítko s ikonkou telefonu. Tím se zákazník na konkrétní interkom dovolá a může se podívat na náhled z kamery. Snadný způsob jak ověřit, jestli je před domem místo na zaparkování, nebo ho opět zabral soused.

Šikovné, že? Zákazníkovi pro zprovoznění dejte tento návod:

1) Podržte prázdné místo na hlavní obrazovce telefonu. 
2) Vyberte možnost Nástroje. (Widgets)
3) Vyberte si konkrétní nástroj a pokud nabízí více variant, tak konkrétní variantu.
4) Uchopte daný widget a zobrazí se vám obrázky hlavních obrazovek telefonu.
5) Přesuňte widget tam, kde ho chcete mít a pak z něj zdvihněte prst.

A co vaši zákazníci s telefony a tablety od Apple? Ti budou mít výhodu při případné technické závadě. K hlášení společně s popisem mohou nově přidat i snímek obrazovky. Zejména u závad uživatelského rozhraní může být takový obrázek velmi nápomocný.

Jak získám 2N® Mobile Video?

Zaujali vás nové funkce a chtěli byste i svým zákazníkům nabídnout aplikaci 2N® Mobile Video? Ozvěte se nám. Zařídíme.

Prosím kontaktujte mě