31.03.2021 Software

Oblíbený 2N Project Designer ve vašem jazyce

2N Project Designer denně používají stovky zákazníků z celého světa, jako jste vy. A je jasné, že angličtina není rodným jazykem většiny z vás. Proto jsme se vám vytváření projektů rozhodli ulehčit.

První krok: přejděte na hlavní stránku 2N Project Designer a na horní liště vpravo vyberte jazyk. Druhý krok: vyberte typ projektu a začněte konfigurovat. Nic složitého. Správný jazyk se dokonce ve většině případech vybere automaticky podle vaší lokace.

A co když si uvědomíte až v polovině konfigurace, že místo angličtiny byste raději popisky produktů četli ve španělštině? Rozhodně nemusíte vytvářený projekt rušit. Jazyk jde měnit i v průběhu tvorby projektu.

O které jazyky se jedná? O ty, na které jste zvyklí z našeho webu. Kromě angličtiny a už zmíněné španělštiny je to francouzština, němčina, čeština a italština. Vyberte jazyk, který je pro vás nejpřirozenější. Vytvářením projektů teď strávíte ještě méně času než předtím. A výhodu v tom uvidí i vaši zákazníci. Předložíte jim finální projekt jako PDF nabídku v jazyce, ve kterém se cítí nejvíce komfortně.

Kromě této velké změny jsme v aplikaci udělali několik dalších vylepšení. Jedním z nich je možnost pod sebou do dvou-modulového rámu přidat dvě čtečky 2N Access Unit 2.0. Zjistili jsme od vás, že někdy nestačí jedna čtečka s kombinovaným přístupem. Některé instalace chcete doplnit např. čtečkou otisku prstu nebo mechanickou klávesnicí.

Nepoužívali jste 2N Project Designer proto, že aplikace byla dostupná jen v angličtině? Teď už vám v tom nic nebrání!

Začít tvořit projekt ve vybraném jazyce