07.07.2020 Produkty

Nevíte si rady s kabeláží pro vstupní interkom?

Stylový 4G/LTE interkom nainstalujete kdekoliv. Stačí jenom napájení a SIM karta.

Máte projekt na blok domů chráněný bránou? Nebo si nevíte rady s ethernetovým kabelem v rozsáhlém rezidenčním objektu? 4G/LTE interkom vyřeší vaše problémy. Kabeláž už nebude vaší noční můrou.

2N® LTE Verso přenáší hovory v nejlepší možné kvalitě videa i zvuku. Spotřebuje sotva 0,5Mb na průměrný hovor (10 sekund). Takže nejlevnější datový tarif od vašeho operátora vám bohatě postačí.

Vzdálenost interkomu od odpovídacích jednotek už pro vás nebude překážka. 2N® LTE Verso propojíte s vnitřními odpovídacími jednotkami přes My2N cloud. Veškerou konfiguraci a správu uděláte vzdáleně s využitím služby 2N® Remote Configuration. To určitě oceníte vy i správce budovy, který tím šetří svůj čas i vaše peníze spojené se servisními výjezdy.

A výhody pro obyvatele? 2N® LTE Verso sestavíte přesně podle jejich požadavků. Bluetooth čtečka umožní rezidentům otevřít bránu z pohodlí auta. Potřebují jen aplikaci 2N® Mobile Key. Návštěvníci si zase mohou vybírat z adresáře rezidentů. Ptáte se jak? Dotykový displej zobrazuje seznam kontaktů. Funguje stejně jednoduše, jako ten v mobilním telefonu. Displej umí také zobrazit dotykovou klávesnici, kterou využijí obyvatelé ke vstupu pomoci PIN kódu. Naše 2N® LTE Verso vyřeší vaše problémy a usnadní život vám i vašim zákazníkům.

Chcete se ujistit, že je pro vás 2N® LTE Verso ideální řešení?

Neváhejte kontaktovat naše specialisty. Rádi vám pomohou s vaším projektem.

Kontaktovat specialisty