11.12.2020 Kompatibilita

Jak funguje nový 2N® Access Commander plugin pro Milestone XProtect® v praxi?

Nedávno jsme vám představili nový plugin pro Milestone XProtect®. Novinka okamžitě vzbudila vaši pozornost. Tolik dotazů jsme od vás už dlouho nedostali. Proto jsme se rozhodli natočit pro vás krátké instruktážní video. Pohodlně se usaďte a jdeme na to!

Představte si, že jste bezpečnostní operátor. Na modré obrazovce (00:33) vidíte mapu budovy. Bíle jsou vyznačené ikonky dveří, u kterých jsou zařízení 2N. Jakákoli změna stavu dveří se projeví barevnou změnou ikonky. Například zeleně zbarvená ikonka signalizuje, že dveře otevřela autorizovaná osoba RFID kartou nebo PINem. V případě, že potřebujete na jistou dobu úplně uzavřít nějakou místnost, uvedete dveře do stavu lockdown. Ten bude na mapě znázorněn ikonkou červených dveří. Bliká ikonka červeně? To vás XProtect® upozorňuje na nějakou z předefinovaných událostí, jako např. násilím otevřené dveře.

Přímo z mapy objektu můžete jednoduše ovládat interkomy a přístupové jednotky. Jedním kliknutím spustíte video stream z interkomu nebo na dálku otevřete nebo zamknete dveře. Díky tomu rychle zjistíte, co se děje a adekvátně zareagujete na aktuální situaci. Kompletní seznam funkcí a přehled ikonek najdete v našem novém letáku.

Jak jistě víte, 2N® Access Commander je software sloužící primárně k nastavení 2N interkomů a přístupových jednotek a pro správu kontroly vstupu v celé budově. S 2N® Access Commander pluginem pro XProtect® můžete ale sjednotit kontrolu vstupu a kamerový systém v jednom dohledovém centru - platformě XProtect®. Nový plugin zjednoduší práci bezpečnostním operátorům a zajistí větší bezpečnost všem lidem v budovách a areálech.  A o to nám jde především.

Zjistěte, jak funguje nový plugin a chraňte bezpečnost svých zákazníků!