02.09.2020 Kompatibilita

Integrujte interkomy 2N s AXIS Camera Station bez kompromisů

Co plnohodnotná integrace přináší? Obousměrné audio, levné licencování a přidání interkomů do ACS jedním kliknutím.

S nejnovější verzí firmwaru pro interkomy 2N (2.30) přinášíme kompletní integraci našich interkomů se softwarem AXIS Camera Station. Naše interkomy nově využívají k integraci rozhraní AXIS Vapix.

Jaké jsou výhody nové integrace?

  • Obousměrné audio – interkom umí volat operátorovi na jeho IP telefon, ale i do AXIS Camera Station softwaru. Zároveň operátor zavolá přímo z ACS softwaru na IP interkom. Může tak aktivně mluvit s osobou, která se podezřele pohybuje před vstupem do budovy.
  • Licencování – software považuje naše interkomy za Axis zařízení. K přidání interkomu vám postačí na straně softwaru Core licence. V interkomu musí být nahraná Enhanced video licence nebo Gold licence.
  • Rychlé přidání interkomů do softwaru – AXIS Camera Station automaticky v síti vyhledá IP interkomy 2N. Administrátor je pak jediným kliknutím přidá do systému.
  • Video z IP interkomu 2N – interkom posílá video do dohledového softwaru. Operátor ho může živě sledovat, nahrávat a později využít i pro potřeby bezpečnostního auditu.
  • Vyskakovací okno – při hovoru nebo spuštění alarmu vyskočí operátorovi okno s videem z IP interkomu. Má tak přehled o aktuálním dění u dveří a může situaci začít hned řešit.
  • Otevření dveří – z monitorovacího okna vybraného interkomu operátor otevře dveře jediným stiskem tlačítka.
  • Příposlech – operátor si může u vybraného interkomu zapnout příposlech. Hned uslyší, co se děje u dveří.
  • Předdefinovaná pravidla – při přidání interkomu do softwaru se automaticky k interkomu přiřadí tlačítko na otevření dveří a pro hlášení do interkomu. Manuálně může administrátor vytvořit i další pravidla.

Software AXIS Camera Station je i v podobě aplikace na mobilní telefony a tablety. Předinstalovanou ji najdete na naší odpovídací jednotce 2N® Indoor Touch 2.0. Vaši zákazníci si kdykoliv přehrají živý stream z AXIS kamer nebo IP interkomů na jejich odpovídací jednotce.

Nabídněte úplnou integraci s AXIS Camera Station

Napište našim obchodníkům. Pomůžou vám s integrací 2N a AXIS.

Kontaktovat obchodníka