10.06.2021 Produkty

Čekání je u konce. 2N® IP Style je tady

Konec nudné šedi, pomalé odezvy, sekanému videu a zdlouhavým instalacím. 2N® IP Style definuje budoucí standardy videointerkomů.

Víme, že nejsme první, kdo uvádí na trh celodotykový interkom. Původně jsme chtěli získat i tohle prvenství, ale změnili jsme názor. Neuvedeme celodotykový interkom jenom proto, abychom ho měli v portfoliu. Takhle to neděláme. Počkali jste si a teď dostáváte k dispozici, bez příkras, ten nejlepší interkom na trhu. Co dělá z interkomu 2N® IP Style jedničku?

Kamera ve spolupráci s Axisem

Se zpracování videa z kamery interkomu nám pomohli ti nejlepší z Axisu. Operátoři video management systémů nepoznají, jestli sledují obraz z klasické kamery, nebo interkomu 2N® IP Style. Nabídněte zákazníkům obraz, který je vždy perfektní. Příjemce uvidí jasné barvy i za šera a interkom si díky podpoře WDR poradí i s přímým sluncem v zádech návštěvníka.

Kontrola přístupu 3v1

Součástí moderního interkomu musí být kontrola přístupu. Představte svým zákazníkům prémiový interkom s dokonce 3 metodami kontroly přístupu – RFID karta, PIN kód a unikátní přístup mobilem. Tato na trhu neobvyklá kombinace uspokojí všechny uživatele. Naprostá většina uživatelů si zamiluje technologii WaveKey – pohodlný přístup s mobilním telefonem v kapse. Ostatní si vystačí s RFID kartou a klasickým PIN kódem.

Boží displej

10" displej snadno odolá škrábanci klíčem, ale i úderu kladivem. Zapomeňte na stínění si rukou. Displej je skvěle čitelný i na přímém slunci. A uživatelské rozhraní? Při práci s ním si budete připadat, jako při práci s nejlepším smartphonem. Tak rychlá je odezva a tak krásné jsou animace.

Narazili jste u konkurence na parametr, který je lepší než ten náš? Ano, víme o tom. Nemáme ten největší displej a najdete i interkom s více Mpx. Ale 2N® IP Style je buď nejlepší, nebo jeden z nejlepších, ve všech kritériích, takže jako celek válcuje všechny ostatní. Pochybujete?

Objednejte první kus

Dejte do dalšího prémiového projektu právě 2N® IP Style a přesvědčte se o jeho kvalitách.

Objednat 2N® IP Style