Jak se rozrůstá Chytré bydlení a Internet věcí? Kam směřují technologie v oblasti domácí automatizace? Odpovědi na tyto otázky i další témata najdete na konferenci 19. 9. 2017 v Praze.

2N je dlouhodobým členem Asociace Chytrého Bydlení, která pořádá již 3. ročník konference SMART HOME & PERSPEKTIVY IOT. Chytré bydlení je z velké části založeno na integraci různých systémů, jako je osvětlení, topení a distribuce videa do jednoho celku. Přístupové a komunikační systémy stojí stranou těchto řešení a nepřinášejí uživateli takový komfort, jaký obyvatel domu očekává.

2N vám na konferenci představí řešení jak integrovat moderní přístupové a komunikační systémy do domácí automatizace. Pro kontrolu vstupu nabízíme pro rezidenční trh technologie používající moderní biometrické a Bluetooth technologie spolu s cloudovou službou, která umožňují mj. ovládat vchodové dveře prostřednictvím mobilního telefonu. Na konferenci se dozvíte mnohem více o unikátnosti poskytovaných řešení a technologiích pro váš chytrý domov.

Konference bude inspirací také pro architekty či projektanty. Více informací o konferenci, program a možnosti přihlášení naleznete na www.achb.cz/konference.

Diese Seite steht für die gewählte Region nicht zur Verfügung. Sie werden um eine Ebene nach oben umgeleitet.

Diese Seite steht in der gewählten Region nicht zur Verfügung. Sie werden um eine Ebene nach oben weitergeleitet.

/de_DE/uber-2n/neuheiten-und-aktionen