Získejte nový segment s mobilní ústřednou

Pokud jste mobilním nebo alternativním operátorem, který využívá mobilní síť, jistě vás bude zajímat možnost, jak získat tržní podíl v segmentu, který byl ještě nedávno vyhrazen fixním operátorům s jejich nabídkou pobočkových ústředen.

Další řešení

Potřeba: Mobilní ústředna

Zákazník: Telekomunikační operátor

2N pobočkové systémy v sobě integrují GSM, případně UMTS rozhraní, takže je můžete nabízet jako mobilní ústředny nezávislé na pevné lince. Váš zákazník již nemusí využívat služeb fixního operátora pro připojení k telefonní síti, protože má k dispozici vícekanálovou integrovanou bránu.

Využijte možnost získat velmi významný segment trhu, který je schopen generovat velké množství hovorů. Zvýšíte své zisky rychleji než prodejem klasických terminálů pro koncové uživatele. Zákazník navíc ocení, že spolu s ústřednou získá také několik dalších výhod a služeb, které mu pomohou mimo jiné snížit náklady a zvýšit efektivitu zaměstnanců.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Výhody pro operátora
  • Nárůst tržeb
  • Získání nového segmentu
  • Vzdálený monitoring
Výhody pro uživatele
  • Úspora nákladů
  • Mobilita
  • Efektivnější komunikace
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.