Každá firma s PBX může být váš zákazník

PBX neboli pobočkové ústředny jsou celosvětově nejrozšířenější komunikační systémy ve firmách. A teď si představte, že každá z těchto firem vlastnící nějakou PBX se může stát vašim zákazníkem a významným zdrojem vašich příjmů. Ten chytrý klíč k bezedné pokladnici se jmenuje PBX Booster.

Další řešení

Potřeba: Úspora nákladů, Mobilní ústředna, Kancelářská komunikace

Zákazník: Telekomunikační operátor, Systémový integrátor

PBX Booster je zařízení, které můžete připojit k jakékoli ústředně na trhu a tím jejím uživatelům dodáte nové rozhraní, nové služby či softwarové aplikace, které mohou všichni využívat. Nemusíte zasahovat do současného PBX systému, protože PBX Booster je zapojen mezi PSTN a stávající PBX v průchozím režimu přes jedno z možných rozhraní (analog, PRI, BRI, VoIP). Všechny hovory tak prochází automaticky přes PBX Booster.

Podstatné je, že každý prodaný PBX Booster pro vás představuje další obchodní příležitosti. Díky licenční politice můžete nejprve prodat PBX Booster jako bránu do GSM/UMTS a za nějakou dobu tomu samému zákazníku nabízet postupně další služby. Často se stává, že po nějaké době instalovaný PBX Booster zcela nahradí původní pobočkovou ústřednu.

Mezi nejčastější využití PBX Boosteru patří GSM/UMTS nebo VoIP Gateway v kombinaci se službami, jako jsou například CallBack, Mobility Extension či konference. Velmi hojně využívaným softwarem je PC Operátor pro správu příchozích hovorů.

Doporučené produkty pro: Telekomunikační operátor

Doporučené produkty pro: Systémový integrátor

Výhody pro zákazníka
  • Rozšíření funkcí PBX
  • Nové možnosti komunikace
  • Minimální investice
Zajímají Vás naše řešení?
    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.