Záloha připojení přes WAN port je tady!

Přidejte služby a ušetřete náklady s 2N® EasyRoute

Ať už používáte ADSL, kabelové připojení nebo Wi-Fi přístup k internetu, určitě oceníte služby jako je např. DHCP server nebo aktivní záloha vašeho internetu. Pokud je záloha vašeho datového spojení pro vás vysoce důležitá, buďte si jisti, že 2N® EasyRoute splní tento úkol na jedničku, ale také zároveň nabídne funkce routeru ve vaší síti a vy tak ušetříte za nákup drahého routeru. V této chvíli vám již bude stačit pouze obyčejný modem.

02.08.2010

2N® EasyRoute s WAN portem nabízíme v různých obchodních scénářích. Všechny tyto nové prodejní scénáře mají stejného jmenovatele:

  • Rozšíření služeb stávajícího modemu/routeru
  • Šetření nákladů (hardwarových i tarifních)
  • Aktivní záloha vašeho internetového připojení

A jak to funguje?

WAN port v 2N® EasyRoute, to je nová funkcionalita, která umožňuje kromě 3G spojení, využít i vašeho stávajícího internetového připojení.  2N® EasyRoute tak lze napojit na jakékoli ethernetové rozhraní a pak už jenom využívat funkcionalit, které 2N® EasyRoute nabízí.

SchémaHlavní výhodou WAN portu je, že pozná, kdy vaše primární internetové připojení nefunguje a přesměruje veškerý datový tok do záložní sítě, kterou je síť 3G. Odtud tedy vzniká název scénáře Záloha připojení. Jakmile se původní připojení obnoví, převezme si zase zpět veškerý datový tok.

Výhody jsou:

  • Levnější účty za pevné připojení
  • Nákup levnějšího hardwaru
  • Tarifikace 3G pouze při použití zálohy*

Pokud se tedy nechcete ocitnout s vašimi daty “na suchu” a zároveň ušetřit náklady, záloha pomocí 2N® EasyRoute je pro vás určitě to správné řešení.

 

Case StudyPro ty, kteří již znají úspěšný prodejní scénář Předplacený Wi-Fi Hot Spot, teď WAN port otevírá nové možnosti. Díky WAN portu je nově možné si celý účtovací systém přidat ke svému stávajícímu internetovému připojení a zkombinovat tak výhody pevného i mobilního připojení.

Výhody jsou:

  • Funkce Hot Spotu na pevném připojení
  • Žádné velké změny v konfiguraci vaší sítě
  • Aktivní záloha připojení

A vaši hosti v kavárně budou maximálně spokojeni.

*Záleží na tarifu mobilního operátora

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.