Testy odolnosti hardwaru

Ve 2N je dlouhodobě přikládána velká důležitost kvalitě produktů. Ta je totiž klíčová nejen pro nás, ale i pro naše zákazníky. Proto neustále ověřujeme kvalitu našich produktů a podrobujeme je různým testům odolnosti. Tentokrát jsme se zaměřili na multifunkční komunikátor 2N® Indoor Touch a interkom 2N® Helios IP Force.

26.10.2015

Komunikátor 2N® Indoor Touch odolal prudkým nárazům půl kilové ocelové koule přímo na displej. Dokázal tak jako jediný ze všech testovaných materiálů „přežít“ dopad koule bez jakéhokoliv poškození či porušení funkčnosti. 

Stejně „neúspěšný“ byl i pokus o zničení interkomu 2N® Helios IP Force. Ten si zase zachoval plnou funkčnost i po přejetí terénním vozidlem Land Rover Discovery o váze 1800 kilogramů. To dokazuje nejen video stream z jeho kamery, ale i hovor uskutečněný z interkomu hned po dokončení testu.

Přesvědčte se na vlastní oči a podívejte se na video záznamy z těchto testů! 

 

2N® Indoor Touch

2N® Helios IP Force


    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.