Spolupráce s výrobci audio techniky

Na trhu audio techniky dnes vnímáme stejný trend, jaký jsme před mnoha lety vnímali na trhu telekomunikací – jedná se o sílící vliv IP technologií. Cesta pro tradiční výrobce audio techniky do světa IP není snadná. Potřebují někoho, kdo již IP technologii zná, má s ní zkušenosti a ideálně udával poslední roky tempo.

22.07.2013

Představujeme Vám proto snadný způsob, jak rozšířit své stávající portfolio o IP technologii, a to implementaci IP audio systému 2N® NetSpeaker do Vašich stávajících audio systémů. Získáte tím nejen přístup na nový trh IP, ale Vašim zákazníkům nabídnete i jedinečné výhody plynoucí z propojení 100V a IP technologií. Obojí má za následek zvýšení výnosů a díky IP technologii získáte navíc i řadu unikátních výhod:

  • žádný limit ve vzdálenostech: ozvučení nainstalujete všude, kde se nachází IP síť
  • levnější instalace: využijete stávající infrastrukturu místo dražších audio kabelů
  • adresace libovolného reproduktoru: z každého reproduktoru vytvoříte samostatnou zónou
  • bezdrátové řešení: využijete již existující Wi-Fi routery nacházející se na místě instalace
  • online dohled celého systému: získáte okamžitý přístup k informacím např. v případě odpojeného reproduktoru

Můžete následovat příkladu inovativních výrobců jako je Dexon či ic audio. Ti implementovali IP audio systém 2N® NetSpeaker přímo do svých zařízení a tím snadno vytvořili unikátní produkty. Česká firma Dexon implementovala 2N® Netspeaker do řady svých zesilovačů, a díky tomu nyní oslovuje trhy vykazující dvouciferný růst. Jedná se např. o in-store audio (podkresová hudba a zvuková reklama v obchodech) či ozvučení zábavních parků. Podobně si stojí i německá firma ic audio, která implementovala 2N® Netspeaker do svých reproduktorů a nyní nabízí svým zákazníkům jedinečná bezdrátová řešení ve zcela nových produktech.

Cesta na nové trhy je snadná, kontaktujte nás!  

 

                                        
  

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.