Spojte se s námi a profitujte z toho!

Následujte nás a vždy budete mít nejžhavější novinky z vývoje, o produktech nebo exkluzivních akčních nabídkách jako první!

Je nám velkou ctí Vám představit 2N na sociálních sítích! Zajímá Vás, na čem právě pracujeme? Chcete být informováni o všech novinkách mezi prvními? A to 24 hod denně? Zajímají Vás promoakce 2N? Hledáte odpověď na některý z Vašich dotazů nebo se chcete podělit s ostatními o svoji zkušenost s používáním produktů? Chcete být v obraze o výstavách a eventech 2N? Dokonce se dozvíte i o aktuálních nabídkách práce ve 2N.

09.11.2010

Pakliže alespoň u jedné otázky jste si odpověděli ano, staňte se našimi fanoušky na Facebooku či následovníky na Twitteru!   Nejen, že budete vědět vše o 2N dříve než ostatní, ale také budete moci využít zvýhodněných nabídek, které budou zveřejněny pouze na těchto stránkách.

Facebook

facebook

Abyste se stali našimi fanoušky a připojili se ke komunitě našich přátel, jednoduše klikněte na tlačítko Líbi se mi To se mi líbí v rámečku níže nebo přímo na 2N profilu na Facebooku. Ihned tak budete informováni o všech novinkách a akčních nabídkách, budete se nás moci ptát nebo komentovat příspěvky a události.

 

 

Twitter

twitter

Chcete-li sledovat naše krátké zprávy, které se týkají jak 2N, tak novinek z telekomunikačního businessu obecně, pak klikněte na tlačítko twitter - follow buttonFollow us. Ukázka zde. Profil 2N na Twitteru naleznete zde.

 

YouTube

youtube


Začněte odebírat obsah z našeho 2N YouTube kanálu, kde naleznete různá produktová a instruktážní videa, zpracované case study, případně videa z našich účastí na výstavách a akcích. K registraci k odběru našeho YouTube kanálu klikněte na tlačítko Odběr YouTube - Odber.


LinkedIn

linkedin
Chcete mít přehled, co je nového ve 2N na korporátní úrovni? Staňte se našimi následovníky (followers) i na této business sociální síti. Klikněte na tlačítko follow na našem 2N firemním profilu na LinkedIn.

 

Těšíme se na vaše příspěvky, komentáře a zpětnou vazbu. Zároveň věříme, že budete využívat všech výhod plynoucích ze spojení se 2N na sociálních sítích! Spojte se s námi a budete vtaženi do dění ve 2N ještě mnohem více! Už vám nic neunikne.


    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.