Přípravy na výstavu Interlift vrcholí

Už jen několik týdnů zbývá do zahájení mezinárodního veletrhu výtahů a zdvihací techniky Interlift, která se koná ve dnech 15.-18.10.2013 v německém Augsburgu. A už teď je jasné, že se bude jednat o výjimečnou událost - podle organizátorů totiž letošní ročník překoná hned několik rekordů: výstavy se zúčastní 504 vystavovatelů celkem ze 40 zemí (oproti 499 vystavovatelům z 37 zemí v předchozím ročníku) a její celková plocha se rozšíří na 48 000 m2 (oproti 45 000 m2 v roce 2011).

20.09.2013

Přípravy na výstavu vrcholí nejen v Augsburgu, ale i v naší společnosti, která podobně jako v uplynulých letech figuruje na seznamu vystavovatelů. Tentokrát na Interliftu představíme naši novinku, která je převratným řešením v oblasti výtahové komunikace - 2N® Lift8. Nejenže dokonale vyhovuje platným normám EU, ale díky dvoudrátové sběrnici se i snadno instaluje a Vám tak odpadnou starosti s budováním nové kabeláže. Navíc Vám 2N® Lift8 umožní zvolit si komunikační rozhraní, které Vám nejlépe vyhovuje, a vybrat pouze ty moduly, které využijete v příslušné instalaci.

Chcete se o našem zbrusu novém řešení dozvědět více? Navštivte náš stánek 5106 v hale 5. Těšíme se na vás!

Bližší informace o výstavě najdete na adrese http://www.interlift.de/en/home.html.

 

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.