Otevřete dveře návštěvě pomocí různých zařízení

2N IP interkom nainstalovaný na brance nebo vstupních dveřích vás v kombinaci s vnitřní dotykovou jednotkou 2N® Indoor Touch vždy informuje, kdo vás přišel navštívit. Navíc hovor z interkomu zároveň uvidíte i na vašem tabletu či mobilním telefonu.

05.08.2015

Je tedy jedno, zda se nacházíte na zahradě, v ložnici či v obývacím pokoji. Hovor od vchodu můžete přijmout pomocí vnitřní dotykové jednotky 2N® Indoor Touch, tabletu i mobilního telefonu – dle toho, co máte zrovna po ruce. Navíc se vám na displeji zařízení zobrazí i obraz z integrované kamery interkomu. Díky tomu vždy poznáte, jestli k vám jde rodinná návštěva nebo nezvaný host.

Moderní IP interkomy od 2N tak využijí všichni, kdo chtějí vidět a slyšet, kdo jde za nimi na návštěvu nebo proč jim někdo zvoní u dveří. Uplatní se nejen v rodinných domech a vilách, ale i v obytných komplexech. Z pohodlí domova tak lehce pozvete návštěvu dovnitř a vysvětlíte ji, kde vás najde. Nebo se domluvíte přímo s doručovatelem, aby nechal balíček u vrátného.

Navíc v kombinaci s pokrokovým komunikátorem 2N® Indoor Touch získáte profesionální systém dveřní komunikace. Ten díky elegantní černé nebo bílé bavě a stylovému skleněnému dotykovému panelu skvěle zapadne do interiéru a stane se designovým doplňkem vaší domácnosti.

Podívejte se na krátké video, jak by to mohlo fungovat i u vás.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.