Nový bezdrátový LTE router od 2N

Získejte nejrychlejší připojení k Internetu a zároveň mějte data stále k dispozici!

Je nám velkou ctí oznámit, že 2N v těchto dnech přichází na trh s novým bezdrátovým LTE routerem 2N® SpeedRoute, který podporuje nejmodernější technologii v oblasti mobilních sítí LTE/4G a umožňuje tak uživatelům jedinečný zážitek z hlediska rychlosti komunikace a využívání datově náročných multimediálních aplikací!

21.02.2012

Jednou z hlavních charakteristik LTE technologie je možnost vysokorychlostního přenosu dat (až 100Mbps). Jako ideální použití při takto vysokých rychlostech datového přenosu se proto nabízí funkce zálohy fixních připojení jako je např. technologie ADSL. Toto použití je nejvíce vyžadováno u zařízení a zákazníků, kteří potřebují být online 24/7. Jedná se např. o bankovní terminály, platební terminály, CCTV kamery a mnoho dalších, pro které je tak LTE router 2N® SpeedRoute skvělým řešením!

Wireless LTE Router

Mezi hlavní přednosti LTE routeru 2N® SpeedRoute patří:

  • Vysokorychlostní internetové připojení ať jste kdekoli
  • Bezpečná záloha primárního internetového připojení 24/7
  • Mobilní Wi-Fi HotSpot přes LTE
  • Jednoduchá instalace
  • Intuitivní ovládání přes webové rozhraní
  • Zpětná kompatibilita s UMTS/GSM

Long Term Evolution (LTE) technologie, která je běžně označována jako 4G a je nástupcem UMTS technologie, je ve světě nasazována všemi předními telekomunikačními operátory. LTE představuje nejnovější standard v oblasti mobilních síťových technologií.

Díky LTE technologii se můžeme dočkat podstatně vyšších rychlostí přenosu dat. Aktuálně dosažitelné rychlosti se budou pohybovat kolem 100Mbps pro download a 50Mbps pro upload. Do budoucna se můžeme těšit na rychlosti až 300Mbps.

Máte-li zájem o více informací ohledně nového LTE routeru z produkce 2N nebo se zajímáte o LTE technologie obecně, pak si přečtěte tento leták nebo nás přímo kontaktujte s vaším dotazem nebo poptávkou a my se Vám obratem ozveme zpět.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.