Nové vlastnosti dveřního interkomu 2N® Helios IP Vario

Pro produkt 2N® Helios IP Vario byl vydán nový firmware 1.10, který představil řadu nových zajímavých vlastností. Díky těmto funkčním novinkám je IP dveřník uživatelsky přívětivější a flexibilnější.

27.09.2010

Uživatelské zvuky

Dveřní interkom 2N® Helios IP Vario získal zcela novou funkci, kterou ocení především návštěvníci a vnější uživatelé. Nyní totiž můžete nastavit místo standardních statusových hlášek vámi definované zvuky - ať už je to hlasité pípnutí, namluvené přivítání, hudba nebo prostě cokoli chcete. Je to funkce, která již našla své první uplatnění v italské škole.

Inteligentní ovládání spínačů

Nové funkce ovládání spínačů nabízejí více flexibility pro vaši dveřní komunikaci.

Dveřní komunikátor - Inteligentní ovládání spínačů

 


Bistabilní/monostabilní spínač

2N® Helios IP Vario měl dosud pouze monostabilní mód. Tento mód znamená, že spínač je standardně vypnutý a sepne se pouze na pár vteřin, když je zámek otevřený. Nový bistabilní mód umožňuje globálně nastavit dva stavy, které lze libovolně střídat tlačítkem rychlé volby.

Aktivace spínače hovorem

Spínač ve 2N® Helios IP Vario může být nově aktivován také odchozím hovorem.  Přemýšlíte, proč by to mělo být přínosné? Představte si situaci, kdy někdo stojí přede dveřmi, vytočil váš kontakt z Heliosu a vy byste rádi věděli, kdo je to ještě před tím, než zvednete telefon. To ale nebylo dosud možné. Nyní se spínač aktivuje již odchozím hovorem z Heliosu, takže vám se spustí video z externí kamery ještě před tímnež zdvihnete zvonící telefon.

HTTP příkaz

Odchozí hovor z 2N® Helios IP Vario odešle http příkaz, který dokáže aktivovat jakékoli zařízení nebo aplikaci, která je připojená do LAN sítě.

Podpora video kodeku H.263

2N® Helios IP Vario nově podporuje také video kodek H.263. Hlavní výhoda tohoto kodeku spočívá v nižším nároku na výpočetní výkon a je typický pro starší zařízení.

Pro stažení firmwaru zdarma klikněte zde.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.