Interní čtečka RFID karet pro interkom 2N® Helios IP Force

Rádi bychom Vás informovali, že na základě požadavků z trhu vyvíjíme novou interní čtečku RFID karet pro montáž do interkomu 2N® Helios IP Force.

23.05.2013

Interní čtečka RFID karet pro interkom 2N® Helios IP ForceBezpečnostní interkom ve verzi se 2 tlačítky bude s touto čtečkou nově podporovat čtecí frekvenci 13.56 MHz a standardy jako HID iCLASS, Mifare a NFC. Čtečka RFID karet bude obsahovat i ochranný spínač pro signalizaci otevření předního panelu. Navíc budete moct využít stejná rozhraní jako v již dostupné verzi čtečky: dva spínače, dva vstupy a Wiegand rozhraní.

 

S naší čtečkou získáte jednoduché a cenově efektivní řešení např. pro kontrolu a evidenci přístupu do objektů (přístupová práva), ovládání bezpečnostního systému a mnohé další. Připravovaná čtečka tak doplní již prodávanou variantu interní čtečky se čtecí frekvencí 125 kHz a standardy EM Marin a HID Proximity. V prodeji bude začátkem třetího kvartálu v roce 2013.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.