Interkomy řady 2N® Helios IP jsou nyní oficiálně certifikovány jako kompatibilní s Alcatel-Lucent

V prvním čtvrtletí roku 2013 byla oficiálně potvrzena kompatibilita dveřních a bezpečnostních interkomů 2N® Helios IP s komunikační platformou Alcatel-Lucent.

06.05.2013

Interkomy 2N® Helios IP Vario a 2N® Helios IP Force byly testovány s platformou Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise. Testy byly zaměřeny na vzájemnou spolupráci mezi interkomy 2N® Helios IP a komunikačními platformami Alcatel-Lucent. Výsledky potvrdily, že naše interkomy jsou plně kompatibilní s produkty Alcatel-Lucentmohou využívat jejich potenciál.

Díky identickému firmwaru pro celou skupinu dveřních a zabezpečovacích interkomů platí kompatibilita také pro všechny výrobky řady 2N® Helios IP. Všem partnerům tak můžeme oficiálně potvrdit, že interkomy 2N® Helios IP se teď dají bez problémů použít i v instalacích s komunikačními systémy Alcatel-Lucent.

    
K provozování webu 2n.cz používáme tzv. soubory cookies, které nám pomáhají zajišťovat lepší uživatelskou funkčnost stránek. Dalším prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. To můžete kdykoli změnit v nastaveních vašeho prohlížeče.